1

Topic: Cine practica sport?

Cine practica sport?Eu nu  practic un sport anume ci doar fac multa miscare,,,2 drumuri pe zi la gradinita .2 drumuri saptaminal la CLUBUL COPIILOR,,, Fiul meu face QWAN KI DO , este foarte incintat si sper sa nu se retraga [are 6 ani si 4 luni]

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

2

Re: Cine practica sport?

Eu fac Basketball :bang: !!!

3

Re: Cine practica sport?

eu merg la inot........si imi place sa joc si fotbal

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

4

Re: Cine practica sport?

ce sport practic eu se poate doar iarna din pacate...skiing...sunt incepatoare dar imi place foarte mult  :heart:  :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

5

Re: Cine practica sport?

wing chun kung fu (inainte faceam inot)

Animalul de companie ne este un prieten desarvasit,
Si primeste drept rasplata , afectiunea noastra toata
:hug:

6

Re: Cine practica sport?

Eu una nu sunt o prea buna "sportiva". La scoala, in fiecare ora este un meci de handball, eu nefiind buna pe teren, locul meu este in poarta. Ei bine, acolo e alta treaba. Ma descurc destul de bine. smile

"Adevaratele infrangeri sunt renuntarile la vis."

7

Re: Cine practica sport?

Eu fac zilnic exercitii cu Hula Hoop  :hihi:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

8

Re: Cine practica sport?

Am un singur lucru de zis...ciclism!   As fi in stare sa merg toata ziua cu bicicleta,e foarte relaxant sa prinzi viteze mari si sa simti vantul in par....si insectele smile

9

Re: Cine practica sport?

...si insectele in ochi si gura?  Foarte sexy...  smile  smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

10

Re: Cine practica sport?

Eu de cativa ani fac aruncatul cu privirea... big_smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

11

Re: Cine practica sport?

De cativa ani?
Eu de cand stiu practic acest sport, de ceva vreme,pe caldura practic sticlism cu bere rece  :sanatate:

http://ricas.sunphoto.ro/

12

Re: Cine practica sport?

iloveanimals wrote:

...si insectele in ochi si gura?  Foarte sexy...  smile  smile

Da,da=) Si se mai intreaba lumea de ce port mereu ochelari de soare si sapca, gen undercover smile