26

Re: Shih Tzu

Este o scumpete sa-ti traiasca:heart:  :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

27

Re: Shih Tzu

Foarte draguta!  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

28

Re: Shih Tzu

Si eu am un shih tzu acasa, il cheama NINO si are 7 luni. am pus niste poze cu el inainte si dupa ce a fost tuns. mananca orice ii dau, dar mancarea lui de baza este mancarea uscata pentru catei. nevoile si le face din ce in ce mai rar in casa, aproape deloc, ma asteapta saracutul pana vin la 7 seara de la munca ca sa mergem afara. este foarte jucaus, de ros a ros cam tot ce se poate prin casa. il am de la varsta de o luna jumate, cand era mai mic isi  facea nevoile pe covorase absorbante speciale pentru catei, acum ca  a mai crescut putin ar face pipi langa ele si pe acelea le-ar roade, le face bucatele bucatele de plictiseala cu toate ca are casa plina de jucarii pentru el. de asemenea cand era mai mic parca era putin mai ascultator, dormea in patutul lui, acum nu, direct in varful patului se posteaza de cand se poate urca singur....in rest...il ador e puiutul meu si orice ar face il cert pe moment si imi trece...

29

Re: Shih Tzu

e foarte frumusel nino al tau.sa-ti traiasc! :hug:

Animalele sunt lumea mea! :heart:

30

Re: Shih Tzu

mihaela111 wrote:

e foarte frumusel nino al tau.sa-ti traiasc! :hug:


multumesc frumos!

31

Re: Shih Tzu

Buna dragi iubitori de shih tzu!

ma bucur ca am mai gasit un un topic despre aceasta minuntata rasa

sunt mamica unui baitel de 1 an si 2 luni, un pupacios , un nebunatic si un rasfatat

daca va pot ajuta cu sfaturi o sa o fac cu cea mai mare placere

p.s. sper sa va placa de copilul meu smile

32

Re: Shih Tzu

E foarte frumos :hihi:  Sa-ti traiasca! wink

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

33

Re: Shih Tzu

Buna.
Am si eu o intrebare am un pui de 3 luni pe care l-am luat acum 2 zile. Si vroiam sa stiu la ce interval de timp sa-i fac baie. Acum necesita una.
Multumesc.

34

Re: Shih Tzu

fai linistita baita nu o sa pateasca nimica eu la a mea ai fac si la 1 saptamana :caine: