1

Topic: Concurs AnimaFun editia V

Bun venit la cea de-a cincea editie a concursului AnimaFun pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "AnimaFun" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie amuzanta cu animalutele lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza cat mai amuzanta
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs
Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana pe data de 15 iunie 2010. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului.

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 8 august 2010. Votarea va incepe pe data de 9 august 2010 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 22 august 2010, cand se va decerna castigatorul.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2 (edited by raluky4 22-07-2010 19:35)

Re: Concurs AnimaFun editia V

Deci asa? Voi ati facut gratarul si mie nu mi-ati dat nici macar un carnat? Las` ca mai gasesc eu ceva pe-aici.... Sac!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

3 (edited by biancadumi 23-07-2010 06:15)

Re: Concurs AnimaFun editia V

zombi Muchi smile http://i727.photobucket.com/albums/ww274/biancadumi_2009/42.gif


"Temeti-va de mine! Buhuhuhu http://i727.photobucket.com/albums/ww274/biancadumi_2009/19.gif "

- Bianca

4

Re: Concurs AnimaFun editia V

Noul suport de telecomanda.....foarte util:Alexi.  :hihi: 

http://i29.tinypic.com/df9ie0.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

5

Re: Concurs AnimaFun editia V

E "soricelul" meu si nu il mai dau la nimeni !  tongue

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

6

Re: Concurs AnimaFun editia V

Noul Birdstick cu aroma de lavanda miroase superb !! Incercati-l cu incredere !!

Simo

7 (edited by bicica 23-07-2010 21:51)

Re: Concurs AnimaFun editia V

ce o fi???un ghem de blana???sau furby al meu?!!!  :hihi:
nani nani puiu' mamei :hamster: SAU FACEM CUMVA YOGA????? :blb:

:floare: Georgiana :floare:

8

Re: Concurs AnimaFun editia V

"Te ciup daca ma atingi!!"

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

9

Re: Concurs AnimaFun editia V

"abia astept sa te mananc!"

10

Re: Concurs AnimaFun editia V

O sa te scot eu de acolo, stai sa vezi numa'!

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

11

Re: Concurs AnimaFun editia V

Baby  Angel  :angel:

12

Re: Concurs AnimaFun editia V

O floricica doar pentru voi  cool ......(bine,de fapt nu-i o floricica :hihi: ,dar mai conteaza? :wis: )

^ :heart: Ello :heart: ^

13

Re: Concurs AnimaFun editia V

nu inteleg de ce trebuie sa vada toata lumea cum dorm eu  neutral ...?!

5 :aga: Chiky,Pufy,Maslinutza,Puiu si Puiutza+ 1 pui+ 2 oua- 6 :nimfa: Bruno si Perluta, Mafy si Snow, Tzuiu si Tzuiuka 12 :perus: Papi si Pipa+ 3 pui 4 Zebre Australiene: Cipy si Ciry+ 1 pui 1 peste Betta- Beti- 1 :caine: Brack German -Max- 4 Cucuruzi

14

Re: Concurs AnimaFun editia V

hai salut!!!

LORA & LORD

15

Re: Concurs AnimaFun editia V

Mama ai uitat de mine ? Cred ca mai confundat cu fratiorul meu si iai dat lui papa de doua ori . Pai nu e drept ca si eu vreau sa cresc mare  :blb:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

16

Re: Concurs AnimaFun editia V

Mony:te vad!
Iepurila:ba nu ma vezi  smile

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

17 (edited by birdslover 12-08-2010 15:55)

Re: Concurs AnimaFun editia V

http://img80.imageshack.us/img80/9870/dsc02246ma.jpg

Nici pe geam nu mai am voie sa ma uit. Si vezi cum am ros jaluzeaua? Asa o sa le rod pe TOATE!

18

Re: Concurs AnimaFun editia V

:caine: Cine e seful? După mineee !!!

Micu(border collie)+Print(un birmanez)+eu(homo erectus)=Un trio maidanez

19

Re: Concurs AnimaFun editia V

iepurasul meu de 3 luni:D

20

Re: Concurs AnimaFun editia V

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
Castigatorul acestei editii este AlinaVanesa! :bravo: :sanatate: :bravo: Felicitari! :floare: :lma:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!