1

Topic: Cum pui semnatura

Buna ziua!
As vrea si eu sa imi pun o semnatura in cuvinte nu in poza dar habar n-am cum!! big_smile

Ma puteti ajuta sunt disperata.

Cainele isi ridica ochii spre om, porcul i se uita direct in fata, iar pisica intotdeauna il va privi de undeva se sus.

2

Re: Cum pui semnatura

Dai click sus unde scrie Profil si dupaia la semnatura...

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

3

Re: Cum pui semnatura

Multumesc mult!
Raman datoare big_smile

Cainele isi ridica ochii spre om, porcul i se uita direct in fata, iar pisica intotdeauna il va privi de undeva se sus.

4

Re: Cum pui semnatura

Nu ai pentru ce. wink

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

5

Re: Cum pui semnatura

Uitete sus iti apare Profil, apoi  mergi la Semnatura :sanatate:

:rusine: Cu cat cunosc mai bine oamenii,cu atat iubesc si respect mai mult animalele! :heart:
:grey: Coro, sufletelul meu :heart:
Coro Album

6

Re: Cum pui semnatura

pe bara verde inchis  unde srie LATIFA.RO..index...apesi pe profil....apoi apare o alta pagina ..unde scie INNTRODUCERE..IDENTITATE..SETATI...TU APESI PE SEMNATURA SI O FORMULEZI ..APOI TE INTORCI SI FACI LA FEL UNDE SCRIE AVATAR...

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

7

Re: Cum pui semnatura

Cum pot sa imi pun un avatar miscator de exemplu cum are bianca.mihaela.Bianca, tu de unde ai luat avatarul?

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

8

Re: Cum pui semnatura

Poti lua imagini format .gif  de pe net si le adaugi ca avatar
Sper ca nu ma insel.

:rusine: Cu cat cunosc mai bine oamenii,cu atat iubesc si respect mai mult animalele! :heart:
:grey: Coro, sufletelul meu :heart:
Coro Album

9

Re: Cum pui semnatura

Am gasit o imagine care imi place,dar cand i-am dat salveaza imaginea nu se mai misca..De ce? :sol:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

10

Re: Cum pui semnatura

gaby354 wrote:

Am gasit o imagine care imi place,dar cand i-am dat salveaza imaginea nu se mai misca..De ce? :sol:

La semnatura nu se pot pune imagini animate.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

11

Re: Cum pui semnatura

O intrebare, daca am deja o semnatura care e gif si nu merge gif-ul observ si doresc sa o schimb nu mai este posibil?pentru ca la profil la semnatura nu mai imi afiseaza nicaieri partea cu poza pt semnatura. Multumesc anticipat si daca poate un administrator sa modifice as dori aceasta poza la semnatura.

Adaugat: 23-03-2012 20:18

alfy wrote:

O intrebare, daca am deja o semnatura care e gif si nu merge gif-ul observ si doresc sa o schimb nu mai este posibil?pentru ca la profil la semnatura nu mai imi afiseaza nicaieri partea cu poza pt semnatura. Multumesc anticipat si daca poate un administrator sa modifice as dori aceasta poza la semnatura.

Imaginea de la semnatura se schimba din site, nu din forum. Mergi la "contul meu" si apoi la "imagine semnatura". Semnatura nu poate contine imagini animate.

Adaugat: 23-03-2012 23:07

Uitasem complet, iti multumesc frumos :pup:  :merci:

:rusine: Cu cat cunosc mai bine oamenii,cu atat iubesc si respect mai mult animalele! :heart:
:grey: Coro, sufletelul meu :heart:
Coro Album