1

Topic: Concurs AnimaFun editia III

Bun venit la cea de-a treia editie a concursului AnimaFun pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "AnimaFun" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie amuzanta cu animalutele lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza cat mai amuzanta
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs
Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana azi, 14 ianuarie 2010. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului.

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 29 ianuarie 2010. Votarea va incepe pe data de 30 ianuarie 2010 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 13 februarie 2010, cand se va decerna castigatorul.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2

Re: Concurs AnimaFun editia III

Papagalii mei.
Faza amuzanta este ca sunt amandoi masculi smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

3

Re: Concurs AnimaFun editia III

cele 2 pisici ale mele cu cainele meu se inteleg atat de bn incat dorm impreuna smile

4

Re: Concurs AnimaFun editia III

Cine-i mai moale si pufos??? :heart:

http://i45.tinypic.com/35l52mb.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

5

Re: Concurs AnimaFun editia III

ia si tu sa vezi ce bun este...

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

6

Re: Concurs AnimaFun editia III

Ce te uiti  ?????? smile

7

Re: Concurs AnimaFun editia III

Asa dorm liliecii. :einstein:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: Concurs AnimaFun editia III

Ce va uitati asa la mine? Ma fac frumos si ma duc la agatat. :rusine: :pup:

:heart: ¤ Anyta ¤  :heart:

9 (edited by biancadumi 15-01-2010 22:14)

Re: Concurs AnimaFun editia III

de-a icea vad toate hamsteritele :heart: nu ca's atragator :angel:?

- Bianca

10

Re: Concurs AnimaFun editia III

Mai am un pic si ajung !!! Nu mai radeti de mine ... tongue

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

11

Re: Concurs AnimaFun editia III

nu ma vezi!nu ma vezi!....ce crezi ca nu pot sa ma ascund.. smile

:heart: -SABINA- :heart:

12

Re: Concurs AnimaFun editia III

si eu vreauuuu papa !!!

13

Re: Concurs AnimaFun editia III

Cu ocazia sarbatorilor de iarna Verdeatza v-a urat Merry Christmas ...

Verdeatza rullz...

14

Re: Concurs AnimaFun editia III

Nu ma pot decide....lambo,ducati,busa,R6 :wow:

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

15

Re: Concurs AnimaFun editia III

heiii e pana mea, ba nu am mea, ba nu a mea....

Crede in visul tau si vei reusi......... -Darius

16 (edited by capshunik 19-01-2010 20:21)

Re: Concurs AnimaFun editia III

http://i49.tinypic.com/24q1j46.jpg
heiii :heart: .. ia uitati smile !!.. am bagat cos!! :heart: smile :heart:

Ana :heart:

17

Re: Concurs AnimaFun editia III

Vrei sa ne jucam de-a v-ati ascunselea :rusine: ? Cipy, dute repede si ascundete...Norisor, ascundete si tu...uite, eu m-am ascuns deja :rusine: !

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

18

Re: Concurs AnimaFun editia III

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
Castigatorul acestei editii este birdslover! :bravo: :sanatate: :bravo: Felicitari! :floare: :lma:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!