1

Topic: Poze cu picturile si desenele noastre :D

din moment ce talentul exista in fiecare om indifenent de ce talent este vorba,m-am gandit ca aici am putea sa aratam poze cu picturile sau desenele noastre chiar daca  sunt realiste sau nereusite smile .
pun 3 poze cu picturi facute de mine.. big_smile imi cer scuze daca nu se vad prea bine :rusine:

:heart: -SABINA- :heart:

2

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

pozele

Adaugat: 07-01-2010 18:55

inca 2

:heart: -SABINA- :heart:

3

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Wow poly esti chiar talentata :bravo:. Din pacate eu nu am talent la desen dar nici nu desenez chiar urat... :wis:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

4

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

aici cateva studii smile cam varza ,dar merg tongue
:sanatate:

Adaugat: 08-01-2010 20:29

incercam o hasura wink

Adaugat: 08-01-2010 20:31

primul portret realizat de mine :angel: ...oh,ce aminitiri frumoase...acum 4-5 ani

Adaugat: 08-01-2010 20:33

si acum putin.....abstract cool

Adaugat: 08-01-2010 20:35

picioare de grec... wink

Adaugat: 08-01-2010 20:36

amintirea mea de anul trecut :rusine:

Adaugat: 08-01-2010 20:38

pentru urmatoarea serie... tre sa mai fac poze smile
:sanatate:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

5

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

fumoase....la ce liceu esti?..eu vreau sa dau la arte in pl :rusine:

Adaugat: 08-01-2010 22:49

cutegirl wrote:

Wow poly esti chiar talentata :bravo:. Din pacate eu nu am talent la desen dar nici nu desenez chiar urat... :wis:

aici toate sunt frumoase..arata-ne ce stii.. smile si ms pt apreciere wink

:heart: -SABINA- :heart:

6

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

sunt la Liceul de Arte big_smile -la partea de plastica smile
Tu vrei sa dai din a IX-a sau din a X-a?....sau mai pe scurt ,in ce clasa esti? smile
:sanatate:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

7

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

sa dau intr-a 9-a acum sunt a 8-a si este liceu de arte in brasov?...

:heart: -SABINA- :heart:

8

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

da este.In Racadau e Liceul de Arte Plastice,iar in centru este Liceul de Muzica.

Adaugat: 09-01-2010 14:07

cred ca ai avea sanse daca ai da...cred ca ai trece cu bine de probe,si ai nimeri in clasa cu niste copii destul de ok-sunt mai sociabili(mai ales cei de la aVIII-a plastica) wink

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

9 (edited by poly 09-01-2010 14:14)

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

eu vreau sa dau la pl....si la arhitectura..adik la prima clasa....mai bn iti dau idul meu sa vb ca sa nu fim chiar off..topic..sa plictisim oamenii smile smile prin mp

:heart: -SABINA- :heart:

10

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Pff, ce ma ofticati. :cry: Vreau si eu la arteee.... :cry: :cry: :cry: :cry:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

11 (edited by poly 21-01-2010 10:53)

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

http://www.desenatori.ro/desen-1280393.htm .....am desenat aici cv.. big_smile http://www.desenatori.ro/desen-1280435.htm....

:heart: -SABINA- :heart:

12

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Dragele mele talentate......va admir pentru harul pe care il aveti.  :bravo:  :bravo:  :bravo:  Dar am o idee,daca tot desenati asa frumos.De ce nu faceti portretele animalutelor de aici.Eu una mi-as dori tablouri cu animalutzele mele.Cred ca multe lume si-ar dori.De ce sa nu desenati voi la cerere tablouri si sa le trimiteti prin posta posesorilor. Contra cost ,evident,nimic nu e gratis pe lumea asta.Se mai poate discuta,astept parerile voastre si  celorlalti.Eu sunt prima pe lista si vreau cu fiecare animalutz.  smile :k:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

13

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

as fi foarte mandra suana sa fac portretele copilasilor  tai..dar acum nu am timp nici macar pt mn.. wink poate peste cativa ani...cand o sa fiu mai libera o sa fac si asa cv ...momentan trrebuie sa intru la liceu cu bn... :ok: :pup: nu spuin ca nu este o idee buna....chiar este excelenta .... dar ar trebui sa mai astept putin.. :pup:

:heart: -SABINA- :heart:

14

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

eu o pot face wink ,doar ca as prefera sa nu mi se impuna un termen foarte scurt,pentru ca am scoala si trebuie sa fac multe schite pentru a iesi identic,insa un termen gen 3-4 saptamani mi se pare ok.
Eu m-as baga big_smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

15

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Si eu, numai ca mie nu-mi iese la fel de bine la Biancai. :rusine:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

16

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

smile hai ca ti-am urmarit evolutia,si mergi destul de bine :k:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

17

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Incerc si eu. big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

18

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

aa... pai daca nu este vorba de limita de timp..ma bag si eu :ok: incepeti sa trimiteti poze ca sa incercam sa facem cat mai bn ...sa semene cu animalutzele voastre..

:heart: -SABINA- :heart:

19

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Termen limita :wow: Doamne fereste......pai nu comand o pizza  smile Poly daca nu ai timp ,no problem,inteleg ca altele iti sunt prioritatile si m-as bucura peste ani sa am tablouri facute de tine.Dar vad ca sunteti si cu cate putin timp liber asa ca eu am tot timpul .Cand va hotarati ....Pana una -alta,eu fiind lipsita de acest talent ,cu ajutorul pozelor si tehnologiei,voi face un calendar cu animalutzele mele.Abia astept sa-l primesc saptamana viitoare. :k:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

20

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

succes suana....exista si putin timp liber...desigur.....  :pup:

Adaugat: 21-01-2010 17:34

suana..ti-am facut un portret cu chow.. :pup: :wis: pun o ppozitza..

Adaugat: 21-01-2010 21:43

se vede mai bn pictura in realitate..:D

:heart: -SABINA- :heart:

21

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Asa rapid? Cred ca ti-ai pierdut toata ziua pt asta nu? :wow:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

22

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

nu..nu mi-am pierdut toata ziua..pictura este pasiunea meah....si azi nu m-am dus la scl ca sunt racita ..asa ca am timp la dispozitie...:wis: wink

:heart: -SABINA- :heart:

23

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Vreau si eu sa stau acasa. :cry: dar in timpul asta numai lucrari si ascultari ca pana acum profii au dormit. :furios:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

24

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

si la noi este la fel...eu mai am 2 de dat....

:heart: -SABINA- :heart:

25

Re: Poze cu picturile si desenele noastre :D

Cand am timp promit sa fac un desen, dar mie imi plc sa lucrez numai in creion, cu pictura stau cam prost, adik ma enervez repede ca ma murdaresc si eu si peretii. smile Imi place mai mult o plansa alb negru, nu stiu de ce.;))

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki