226

Re: *Poze caini*

Pai,daca era catelusa ta,ce cauta afara?

oricum,foarte frumos Shoby

- Bianca

227

Re: *Poze caini*

pai avem si casa si acolo tinem animalele...la curte.aksa il am pe shoby k e mic si 2 nimfe...acolo am 4 nimfe 20 perusi...fazani...pauni...porumbei turturele..tata e pasionat de pasari in special...si avem totusi un catel...un frate de`a lui Lupea

Ma laud cu :2 teckeli 2 beagle 2 copoi ardelenesti 2 ciobanesti carpatini si 1 whippet

228

Re: *Poze caini*

si catelandrul meu  smile  !(Spot)

Bianca-am 12 ani -data de nastere:23 ianuarie-am :iubareti: ,2 :ou: ai lor si 1 :caine:  si I :heart: them !-http://biancapoli.sunphoto.ro/

229

Re: *Poze caini*

Si acum poze cu catelusii mei. Doar doi a facut catelusa mea, dar dragalasi.
Prima e catelusa.
Al doilea este catel.

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

230

Re: *Poze caini*

Scumpi foc !  :pup:  :pup:

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

231

Re: *Poze caini*

ce dragutza e  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

232

Re: *Poze caini*

Scumpi,sa-ti traiasca.....  :heart:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

233

Re: *Poze caini*

Multumesc
  :pup:

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

234

Re: *Poze caini*

:caine:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

235

Re: *Poze caini*

si despre cutzu meu nu spuneti nik?

Bianca-am 12 ani -data de nastere:23 ianuarie-am :iubareti: ,2 :ou: ai lor si 1 :caine:  si I :heart: them !-http://biancapoli.sunphoto.ro/

236

Re: *Poze caini*

elliot  :caine:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

237

Re: *Poze caini*

E un dulce  :heart: . Pupici pe boticul mic  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

238

Re: *Poze caini*

multumim  :heart:  :hihi: si elliot te pupa

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

239

Re: *Poze caini*

Eu n-o sa va arat poze cu rase de caini, o sa vi-l prezint pe Mogo, cainele meu de 5 ani, gasit intr-o padure, unde a fost abandonat cand avea doar 4 saptamani.
Salutari din partea mea si a lui smile

240

Re: *Poze caini*

ce oameni ar putea abandona asa un catel frumos....sa iti traiasca. nu trebuie sa fie de rasa , fiecare caine e special in felul lui  :heart:  :heart:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

241

Re: *Poze caini*

Frumosi caini  :heart: , eu am sa pun 2 poze cu cainii mei de la tara:
unul nu are nume  :bang: dar cel albu il cheama Igor.(in poza e legat dar acum de o perioada zburda liber si doar noaptea e legat). Nu stiu rasa lor asa ca daca va da-ti seama ce rasa nu ma supar sa imi spuneti  :hihi: (mi se pare ca Igor e corcitura dar nu sunt sigur)

Animalul de companie ne este un prieten desarvasit,
Si primeste drept rasplata , afectiunea noastra toata
:hug:

242

Re: *Poze caini*

amndoi sunt metisi nu sunt de rasa....cel maro pare a fi metis chihuahua iar celaalt cred ca are ceva de pechinez in el...orikm sunt frumosi amndoi :heart:  :heart:  :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

243

Re: *Poze caini*

Aha , multumesc ca mai luminat  :k: chiar ma gandeam ca sunt amndoi corcituri da cel din poza dreapta ma punea pe ganduri  :nani:

Animalul de companie ne este un prieten desarvasit,
Si primeste drept rasplata , afectiunea noastra toata
:hug:

244

Re: *Poze caini*

Hachiko si Fetita,nu sunt de rasa ,dar sunt ai mei!

Adaugat: 18-08-2011 20:41

Dupa o plimbare dupa-amiaza.

245

Re: *Poze caini*

Toti aveti caini frumosi chiar daca sunt sau nu de rasa.

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

246

Re: *Poze caini*

Claudiu, cainele de la poza a 5 a(banuiesc ca e hachiko) seamana putin cu un akita inu  smile

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

247

Re: *Poze caini*

pixie.tru wrote:

Claudiu, cainele de la poza a 5 a(banuiesc ca e hachiko) seamana putin cu un akita inu  smile

Da,in anumite ipostaze si din anumite unghiuri,seamana destul de bine cu un Akita.Tocmai din aceasta cauza,(si probabil si din cauza popularitatii filmului)lumea din cartier l-a botezat Hachiko si asa a ramas.Iar la caracter seamana bine cu Akita.

248

Re: *Poze caini*

Ce dragalasi sunt,sa-ti traiasca! :heart:

1 iepure:Linda;4 pisici:Kamy,Misa,Lory,Aurora;4 caini:Lissa,Cody,Pluto,Puffy,Labau.
Un animal are sufletul mai bun decat 100 de oameni.
(Maria)

249

Re: *Poze caini*

Multumesc! smile

250

Re: *Poze caini*

Oxy al meu...
http://www.caini-pisici.com/index.php?page=concurs_caini_pisici&poza=8069

un vot va rog!

Cainii au stapan. Pisicile au personal wink