1

Topic: *Poze cu reptile*

hai sa vedem cine pune mai multe poze aici.

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

2

Re: *Poze cu reptile*


eu nu am mai gasit altele sa vedem voi.succes

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

3

Re: *Poze cu reptile*



4

Re: *Poze cu reptile*

uite, pun eu o poza cu o testoasa foarte foarte frumoasa

5

Re: *Poze cu reptile*

ce draguta e!asta e a ta sau e alta?

Adaugat: 30-10-2007 19:28

bianca wrote:

ce draguta e!asta e a ta sau e alta?

turtle e frumoasa da este a ta sau ai luat-o de pe net??

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

6

Re: *Poze cu reptile*

bianca wrote:
bianca wrote:

ce draguta e!asta e a ta sau e alta?

turtle e frumoasa da este a ta sau ai luat-o de pe net??

nu, nu e a mea. as vrea eu... am gasit-o pe net si mi s-a parut super frumoasa

7

Re: *Poze cu reptile*

e chiar frumoasa!cu ai tai pui?tot reptile sunt big_smile

Adaugat: 22-02-2008 09:50

m-am inspirat de la animal planet:
ANACONDA:

boa constrictor:

cameleon:

cobra:

crocodil:

big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

8

Re: *Poze cu reptile*

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

9

Re: *Poze cu reptile*

ce misto.crocodill e impaiat nu?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

10

Re: *Poze cu reptile*

nu!!toate sunt vii.... big_smile

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

11

Re: *Poze cu reptile*

:wow: vorbesti serios? :wow: :wow: :wow: :wow:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

12

Re: *Poze cu reptile*

foarte misto pozele! mi-ar placea si mie sa merg acolo desi in general nu-mi plac gradinile zoologice. dar acolo cred ca le e foarte bine, nu ca la noi in Romanica...

13

Re: *Poze cu reptile*

da cu siguranta sa fii sigura de asta!!!Nu se compara cu romania..aici sunt chinuite ...acolo le este f bine crede-ma...

Adaugat: 08-05-2008 13:52



Adaugat: 08-05-2008 18:42

uitasem de asta...oricum am facut poze la putin reptile care erau mari si interesante tongue...nu sunt pasionata de ele in mod special...

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

14

Re: *Poze cu reptile*

ce tare e iguana!!!!!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

15

Re: *Poze cu reptile*

Mi se increteste pielea pe mine, doar cand vad Serpi, Soparle, si alte de-astea cu sange rece. Vedea-le-as pantofi, si posete de dama. Mor, lesin doar cand aud de ele; suunt oribile. Desigur, as putea sa mint ca le iubesc la nebunie, dar prefer sa nu va mint. Mapuca toate spasmoasele cand vad serpi. Nu-s animale cu care sa te poti intelege.  Nu au ratiunea unui caine. Cine iubeste serpii, sa-i dea Dumnezeu sa doarma cu ei in pat, si sa-l muste de muschii fesieri.

16

Re: *Poze cu reptile*

serpii sunt si ei animale cu un rol dar animale de casa cu siguranta oricat de bland crezi tu ca e sarpele tot sange rece are :ironic:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

17

Re: *Poze cu reptile*

Bianca, daca-mi aduci reptile pe-aici, eu imi iau jucariile si plec. Or fi ei folositori, dar sa stea la ei in natura, in natura din Africa, eventual...

18

Re: *Poze cu reptile*

aici oricum nu am cum sa aduc decat asa:

si asa nu sunt prea inspaimantatoare,parerea mea :wis:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

19

Re: *Poze cu reptile*

sunt super pozele big_smile:D:D:D:D:D:D

Adaugat: 09-08-2008 07:12

mai puneti!!!:heart::heart::heart:

iubesc animalele!!!

20 (edited by danyto 24-08-2008 18:55)

Re: *Poze cu reptile*

monstrul gila-una dintre cele doua specii de soparle veninoase       http://cache.eb.com/eb/image?id=65311&rendTypeId=4

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

21

Re: *Poze cu reptile*

parca e fular tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

22

Re: *Poze cu reptile*

thorngravdsen wrote:

Mi se increteste pielea pe mine, doar cand vad Serpi, Soparle, si alte de-astea cu sange rece. Vedea-le-as pantofi, si posete de dama. Mor, lesin doar cand aud de ele; suunt oribile. Desigur, as putea sa mint ca le iubesc la nebunie, dar prefer sa nu va mint. Mapuca toate spasmoasele cand vad serpi. Nu-s animale cu care sa te poti intelege.  Nu au ratiunea unui caine. Cine iubeste serpii, sa-i dea Dumnezeu sa doarma cu ei in pat, si sa-l muste de muschii fesieri.

Si mie mi-ar fi foooarte frica sa ma intalnesc cu unu....in schimb eu zic ca trebuie sa ii respectam pe cei ce ii iubesc....sunt persoane care au o afinitate pentru "ciudatenii",pentru animalele acestea exotice...

Adaugat: 24-08-2008 22:57

sa ramana fesele la locul lor smile....fiecare avem dreptul sa iubim ce ne place wink

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

23

Re: *Poze cu reptile*

Pai mie personal cele mai frumoase,spectaculoase,incredibile etc. fiinte mi se par reptilele,in special serpii(care sunt animalele mele preferate).Daca as avea ocazia sa vad toate speciile de reptile de pe planeta,fie ele veninoase sau nu m-as declara cel mai implinit om de pe Terra.:D:D:D
Iubesc reptilele:pls::pls::P

24

Re: *Poze cu reptile*

:wow: eu cred ca am groaza doar de serpi,crocodili,gandaci si tot ce are mai mult de 4 picioare si misca si un pic...bine,ceva mai mult de rechini :wow:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

25

Re: *Poze cu reptile*

:ok:

Adaugat: 03-02-2009 13:04

:ok: