1

Topic: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

Ca si la titlu...Cum pot sa pun imaginea care sa apara pe forum?Nu gasesc nicaieri!. :heart: :heart:
Multumesc!

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

2

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

Sub spatiul in care scrii , sunt 3 spatii mici si langa ele Browse ! Apesi pe Browse si alegi imaginea !
Apoi apesi Trimite !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

3

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

didika1 wrote:

Ca si la titlu...Cum pot sa pun imaginea care sa apara pe forum?Nu gasesc nicaieri!. :heart: :heart:
Multumesc!

ar fi bine sa-ti pui una si la avatar. intri in profilul tau si dai pe avatar unde i-ti apare casuta in care trebu sa descarci poza.numai ca acea poza nu trebuie sa fie mai mare de 120-100.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

4 (edited by birdslover 02-09-2009 12:48)

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

In cazul imaginii pe forum, daca o iei de pe alt site, pui linkul pozei in casuta pt comentarii, apoi il selectezi cu mouse-ul si [vezi ca deasupra emoticoanelor exista cateva iconite] dai click pe cea din dreapta YouTube-ului. smile Ai grija ca poza sa nu aiba inscriptionat niciun site pe ea. Alte variante... cele ale colegilor tongue

5

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

Nu youtube, ci url`ul. Cea cu youtube este pt filmuletele de pe youtube. big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

6

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

Am zis pe cea din dreapta youtube-ului smile Pe aia la care iti apare img daca pui mouse-ul pe ea tongue

7

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

Opss....Scuze, din neatentie. :merci:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

multumesc smile :sanatate:

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

9

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

De ce nu merge sa imi schimb imaginea de la avatar?Am facut un gif. in Photoscape si are 180x180,dar cand dau actualizeaza profil tot avatarul vechi il am adica un alt gif.Vreau sa mai fac un gif in care sa fie inclus si perusul... big_smile

Adaugat: 25-03-2012 14:01

gaby354 wrote:

De ce nu merge sa imi schimb imaginea de la avatar?Am facut un gif. in Photoscape si are 180x180,dar cand dau actualizeaza profil tot avatarul vechi il am adica un alt gif.Vreau sa mai fac un gif in care sa fie inclus si perusul... big_smile

Eu il vad pe cel nou. Apasa ctrl+f5 ca sa-l vezi si tu.

Adaugat: 26-03-2012 11:36

Gata,multumesc :heart:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

10

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

eu nu pot sa imi pun poze la avatar :-(

11

Re: Nu stiu cum sa imi pun imagine la forum.

gaby.florin33 wrote:

eu nu pot sa imi pun poze la avatar :-(

Trebuie sa respecte o anumita masura. Nu stiu cum sa zic...Dar stiu ca trebuie sa fie mica ca dimensiune wink

I'm never going back
The past is in the past!