326

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Setris sunt super micutii sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

327

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Multumesc de aprecieri...acum astept sa vad ce iese din cele 4 oute...sambata ar trebui sa rasara primul pui.  :heart:

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

328

Re: *PoZe PaPaGaLi*

etris asteptam vestile atunci sper sa iasa in toate outele puisori micuti si sanatosi  :hug:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

329 (edited by setris 05-07-2010 19:56)

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:heart:  Poze din zbor...

dap...se pare ca nu prea mai merge sa pui poze.

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

330

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:floare: mai venim cu niste poze :perus:  :floare:

Adaugat: 06-07-2010 15:09

am o mare bucurie vara aceasta ii cumpar dasei pereche! si il voi numi Grisa! :perus:  :perus:  :floare:  :heart:

Perusica mea:Dasca :perus:

331

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Ooo super abia asteptam sa il iei pe micut sa il vedem si noi big_smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

332

Re: *PoZe PaPaGaLi*

eu tot vreau unul albastru :perus: ca acesta!

Perusica mea:Dasca :perus:

333

Re: *PoZe PaPaGaLi*

pai cauta si cumpara-ti de la pet-shop, crescatori etc. sigur gasesti. NU se poate sa NU gasesti!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

334

Re: *PoZe PaPaGaLi*

mersi raluky4! :k:  :floare:  :floare:  :heart:

Perusica mea:Dasca :perus:

335

Re: *PoZe PaPaGaLi*

cu placere :pup: . dar mihai nu are albastru?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

336

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:k:  Am reusit si eu sa adaug imaginea cu "fluturasii" mei  :heart:

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

337

Re: *PoZe PaPaGaLi*

ce frumos i-ai prins cand zburau! super! cum ai reusit?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

338

Re: *PoZe PaPaGaLi*

frumoasa poza , setris! :bravo:

Perusica mea:Dasca :perus:

339

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Buna!
Sunt noua pe aici asa ca voi incepe pein a pune cateva pozici q  :perusi: mei!
big_smile
perusul se numeste CyPy si are un anishor ji 5 luni :perus:
nimfa se numeste kyKy ji are 4 lunhi :nimfa:

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

340

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Bine ai venit. Sunt minunati micutii tai  :pup:  Sa-ti traiasca si te asteptam si pe topicurile ''Despre perusi" si ''Despre nimfe''  :hug:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

341

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Merci! :pup: Sa traiasca si ai tai defapt sa traiasca ai tuturor big_smile sighur am sa trec si pe topicurile 'Despre perusi" si 'Despre nimfe' smile  smile  smile

Adaugat: 11-08-2010 14:20

Am revenit cu cateva poze mai noi cu pitici mei!

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

342

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Sunt foarte dragalasi Oana sa iti traiasca ...  :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

343

Re: *PoZe PaPaGaLi*

mersi si ai tai la fel :pup:

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

344

Re: *PoZe PaPaGaLi*

ei sunt:
poza 1-cocolino :nimfa:
poza 2-cocuta :grey:
si poza 3-cocolino si cocuta :iubareti:

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

345

Re: *PoZe PaPaGaLi*

way,ce scumpi sunt,sa iti traiasca! :iubareti:  :bravo:  :heart:

2 perusi-Lolita(Lola);Pakito(Paco) :perus: :perusi: ;1-bichon bolognese-Puppies(Puppy) :caine: ;am avut:5-caini :caine: ,4-perusi :perusi: :perus: ,1-iepure :iepure: ,1-hamster :hamster: ,pisici(bloc) :pisica:
;PROTECTIA ANIMALELOR!ANTI-POLUARE!IUBESC NATURA!AM MULTE ANIMALE LA TARA!MA IUB. ANIMALELE!

346

Re: *PoZe PaPaGaLi*

6 perusi coloratzi

347

Re: *PoZe PaPaGaLi*

incredibil de draguti,niste minunati,si frumosi,succes si multa sanatate!  :heart:

2 perusi-Lolita(Lola);Pakito(Paco) :perus: :perusi: ;1-bichon bolognese-Puppies(Puppy) :caine: ;am avut:5-caini :caine: ,4-perusi :perusi: :perus: ,1-iepure :iepure: ,1-hamster :hamster: ,pisici(bloc) :pisica:
;PROTECTIA ANIMALELOR!ANTI-POLUARE!IUBESC NATURA!AM MULTE ANIMALE LA TARA!MA IUB. ANIMALELE!

348

Re: *PoZe PaPaGaLi*

ms.cocuta am cumparat o ieri

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

349 (edited by biancadumi 17-08-2010 14:50)

Re: *PoZe PaPaGaLi*

cam micuta colivia  hmm zi-i niste dimensiuni

- Bianca

350

Re: *PoZe PaPaGaLi*

bratzarinuta wrote:

ei sunt:
poza 1-cocolino :nimfa:
poza 2-cocuta :grey:
si poza 3-cocolino si cocuta :iubareti:

Nu te supi pe mine dar nu crezi ca e putin cam murdar pe acolo neutral

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile