301

Re: *PoZe PaPaGaLi*

yo_dan wrote:

si eu am fost la un parc de pasari in germania pun si eu niste poze

Mai stii in ce oras era parcul ? :wis:

302

Re: *PoZe PaPaGaLi*

in orasul walsrode din germania

303

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Mersi mult.  smile

304

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Bun dresor ii acela:D

305

Re: *PoZe PaPaGaLi*

pun niste poze cu Dasca :perus:

Perusica mea:Dasca :perus:

306

Re: *PoZe PaPaGaLi*

cum sta pitica pe boticu leului! curajoasa mica.

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

307

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Foarte frumoase pozele ... si mai ales micutii   :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

308

Re: *PoZe PaPaGaLi*

f frumosase pozele :k:  :soarece:

animalutele mele: 5 perusi:Gogu,Cocutza,Coco,Gogutza,Pacolina si 6 oute....  big_smile tongue

309

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:perus:  :heart: Dasca mea :heart: multumesc RALUKY4  :heart: tot mica mea DASCA :heart:

Adaugat: 30-06-2010 16:57

:perus:   Haideti sa punem foto cu  perusii nostri smile :perus:  :k:  :heart:  :perus:

Perusica mea:Dasca :perus:

310

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Nu sunt picii mei, sunt ai  unei rude.

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

311

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Iubi & Yoda :nani:  .

Simo

312

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:heart: Dashca :heart:

Perusica mea:Dasca :perus:

313

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Foarte draguti smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

314

Re: *PoZe PaPaGaLi*

In pozele 1 si 2 este puiutul de doua luni al papagalilor mari. In poza 3 este baiatul. Pe mama nu am putut s-o pozez pentru ca tocmai a iesit un pui si sta pe el. Nu o deranjez...
Puii mei sunt niste cumintei si niste blanduti. Puiul este un pupacios si il adora pe tatal lui. Scuze de intarziere, dar am fost plecata...
Pupici de la noi 5...

Gabriela

315

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Sunt superbi sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

316

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Maine fac mai multe poze. Din pacate, puiului ii este frica de blitz. Estera, esti pe messenger? Voiam sa te intreb ceva...

Adaugat: 01-07-2010 21:17

Cateva poze... big_smile

Gabriela

317

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:heart: E un dulce :heart:

:heart: PinK Angel :heart:

318

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Un scumpic mic sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

319

Re: *PoZe PaPaGaLi*

pui mic si scump :pup:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

320

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Hei, voi! Multumesc mult. Ma simt stirba cand nu pot scrie cu diacritice...

Gabriela

321

Re: *PoZe PaPaGaLi*

:hihi:  Si noi venim cu poze de astazi.

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

322

Re: *PoZe PaPaGaLi*

wow, setris, ai niste perusi absolut extraordinari, imi place foarte mult coloritul lor!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

323

Re: *PoZe PaPaGaLi*

shadowdinasty wrote:

wow, setris, ai niste perusi absolut extraordinari, imi place foarte mult coloritul lor!

Am mai postat odata dar a disparut, oricum spuneam ca este exagerata culoare in prima poza, culoarea reala este verde oliv si reflexul albastru apare numai in anumite pozitii si lumina ( in special la bliz) .

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

324

Re: *PoZe PaPaGaLi*

Tare dragalasi,setris.Sa-ti traiasca.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

325

Re: *PoZe PaPaGaLi*

sunt toti asa frumosi, :floare:  :perus:  si a gabrielei si a necunoscutei si a lui raluky4 si a li setris ! minunat! :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :floare:  :floare:  :floare:  :floare:  :perus:  :perus:  :perus:  :perus:  :k:  :k:  :k:

Perusica mea:Dasca :perus: