1

Topic: Concurs AnimaFun editia I

Bun venit la prima editie a concursului AnimaFun pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "AnimaFun" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie amuzanta cu animalutele lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza cat mai amuzanta
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 2 august 2009. Votarea va incepe pe data de 03 august 2009.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2 (edited by iloveanimals 20-07-2009 11:09)

Re: Concurs AnimaFun editia I

http://i674.photobucket.com/albums/vv109/noway_dany/052209201449.jpg

Hai ca tot eu ma risc sa pun prima. :rusine: Sa`l prezint: Doby dormind in tub, pozitia lui preferata de somn, mai doarme acolo doar cand are ocazia, dar il ultimul timp nu prea o mai are ca sa facut un gras si jumatate. smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

3 (edited by biancadumi 20-07-2009 11:25)

Re: Concurs AnimaFun editia I

hai ca pun si eu :rusine: El e catelusul meu Muchi. Cand vine de la joaca, cade lat de oboseala smile  cred ca isi zice in gandul sau "vai cat am muncit astazi " smile .  Acesta este catelusul meu daca va placut votati-l :k:

- Bianca

4

Re: Concurs AnimaFun editia I

acesta e miky cand iese cu motoru' lui la plimabre...
kawasaki ninja 250 kai puthere...:D

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

5

Re: Concurs AnimaFun editia I

astept de o jumatete de ora sa mergem cu masina in oras, dar Pufi e interesat de alte lucruri si mai putin de mine.OF!

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

6

Re: Concurs AnimaFun editia I

In imagine este Pretty , incercand sa prinda un covrig smile

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

7

Re: Concurs AnimaFun editia I

vedeti cat se iubesc
numai pot de bucurie :pup:

byby

8

Re: Concurs AnimaFun editia I

of, caldura asta :ill:  smile :heart:

>>>>Alexandra<<<<

9 (edited by crazy_and_purple 25-07-2009 11:33)

Re: Concurs AnimaFun editia I

catzelusa mea :X

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

10

Re: Concurs AnimaFun editia I

caine feroce
http://i195.photobucket.com/albums/z240/irinuks89/charlie/dcs517.jpg

11

Re: Concurs AnimaFun editia I

,,Hey,ai gust de pui......hmmm ce bun''

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

12

Re: Concurs AnimaFun editia I

Soparlutele mele stau la soare:D

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

13

Re: Concurs AnimaFun editia I

Copilul meu dupa baita

14

Re: Concurs AnimaFun editia I

Ce bine e sa dorm aici,e tare pufos culcusul dar pacat ca nu e in cusca mea

I love animals :heart:

15

Re: Concurs AnimaFun editia I

:)sarah pe deal

16

Re: Concurs AnimaFun editia I

azi nu am gasit nimic interesant in revista

17

Re: Concurs AnimaFun editia I

Perioada de postare a imaginilor amuzante s-a incheiat! Votarea poate fi facuta cu ajutorul sondajului deschis la inceputul subiectului si este deschisa 2 saptamani, pana pe data de 16 august 2009. Uram succes tuturor participantilor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

18

Re: Concurs AnimaFun editia I

Rugam toti utilizatorii care au votat astazi la concurs sa mai voteze o data. Datorita excluderii userului anna7045 s-au amestecat voturile si nu au mai putut fi reconstituite (aplicatia forumului nu ne permite anumite modificari). Ne cerem scuze pentru inconvenientele create si va rugam sa mai votati inca o data. Perioada de votare va fi prelungita pana pe data de 17 august 2009. Va multumim pentru intelegere!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

19

Re: Concurs AnimaFun editia I

baietelul meu Coco (cel alb) se pupa de zor cu celalalt baiat Bobo:)):)

20

Re: Concurs AnimaFun editia I

poi yo pun cu animalele mele big_smile nu pun numai unu big_smile deci ,,, prima e cu Nimfa mea ..se dadea i9n leagan si se iubea cu oglinda
big_smile
al 2-lea e 1-ul din cainii mei care are o nouo pasiune pentru bani smile)=)) ..a 3-a e  cu alt caine dal meau nu e  de rasa .. pur-sange e corcitura ca zik  asa  mama e Collie iar tatal ciobanesc german , dar e un scump si e putin mai mare decat un ciobanesc german asa  ..MS

Adaugat: 14-08-2009 13:49

au scuze doar o fotografie debia dupa am vazut atunci ..pnm nuj e ff gru dar ,,,o sa il aleg ... nimfa sa fim cu papagali ... big_smile:d ...dar nu imi stergeti postarea anterioara ...... plzz

Adaugat: 14-08-2009 13:54

am pus si yo fix dupa ce sa terminat smile)=-))L:))=))

Fapte nu vorbe smile)

21

Re: Concurs AnimaFun editia I

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
Castigatorul primei editii este iloveanimals! :bravo: :bravo: :bravo: :sanatate: Felicitari!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!