1

Topic: Topicuri de mutat/sters/inchis

Aici vom posta tot ce tine de un topic care a fost deschis de doua ori, a fost deschis in loc nepotrivit etc...pentru ca Latifa sa le gaseasca mai usor... smile

Latifa...la subiectul Alte animale, din cauza proastei functionalitati a net-ului am deschis de 2 ori acelasi subiect...te rog ca sa lasi doar unul, in ordine.
Multumesc.

:heart: crin_alb :heart:

2

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Latifa...la Pasari a fost deschis acelasi topic de 6 ori....sa-l lasi pe cel potrivit... smile

Adaugat: 27-06-2009 22:43

crin_alb wrote:

Latifa...la Pasari a fost deschis acelasi topic de 6 ori....sa-l lasi pe cel potrivit... smile

Gata, am rezolvat! smile

Adaugat: 28-06-2009 02:10

Latifa...te rog sa stergi de la categoria Discutii diverse - Jocul spanzuratoarea, apoi celelalte topicuri deschise de mine si chiar contul meu...


Multumesc pt intelegere.

Crin_alb

Adaugat: 10-09-2009 20:21

crin_alb wrote:

Latifa...te rog sa stergi de la categoria Discutii diverse - Jocul spanzuratoarea, apoi celelalte topicuri deschise de mine si chiar contul meu...


Multumesc pt intelegere.

Crin_alb

Crin_alb, oriunde se intalnesc multi oameni se "ciocnesc" si atitudini si pareri diferite. Eu cred ca, uneori, tocmai asta e farmecul unui grup de oameni wink E normal sa ne mai "ciondanim" cateodata, dar eu cred ca trebuie sa fim toleranti si intelegatori unii cu altii. E pacat sa pleci dupa atata timp pe forum. Eu te rog sa te mai gandesti. Daca nu iti schimbi decizia eu iti voi sterge, asa cum ai cerut, contul. sad

Adaugat: 10-09-2009 23:46

Chiar te rog sa stergi totul...sa nu ramana nici o urma de Crin_alb.

Multumesc.

:heart: crin_alb :heart:

3

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Nu plecaaaaa :cry::cry::cry: !!!!!!!!!!

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

4

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Haide,crin_alb!Te rog nu pleca!Esti de atata timp aici si pleci din cauza unei neintelegeri?Unei mici neintelegeri?
Lasa supararea in spate,asa am facut si eu...

Gabriela

5

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Te rog sad nu plecaaa :cry: :cry: :cry:
Doar din cauza unei neintelegeri sad
Latifa te rog sa nu stergi nimic.
Crin_alb te rog sa vorbesti cu noi,sa ne spui ce s-a intamplat .. ca eu una nu stiu .. te rog [-o<

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

6

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

S`a suparat pe mine ca la topicul deschis de ea, la jocul cu spanzuratoarea, a zis ca am pus o definitie grea, si apoi am incercat s`o explic...
Nu vroiam sa ma dau mare , crin_alb! Imi pare rau, te rog sa ma ierti! Nu vreau nici eu sa pleci de pe forum...Hai sa ne impacam si s`o luam de la capat! Nu inteleg, nu am vazut niciodata comportamentul asta la tine...erai asa vesela..Te rog mult fii ca inainte, si nu pleca! :pup:

>>>>Alexandra<<<<

7

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Uite , toti te rugam sa nu pleci ! Din cauza unei neintelegeri la un joc trebuie sa pleci ?! Te rog nu pleca ! OBlonda si-a cerut scz ! Te rugam , NU PLECA !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

8

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

OBlonda wrote:

S`a suparat pe mine ca la topicul deschis de ea, la jocul cu spanzuratoarea, a zis ca am pus o definitie grea, si apoi am incercat s`o explic...
Nu vroiam sa ma dau mare , crin_alb! Imi pare rau, te rog sa ma ierti! Nu vreau nici eu sa pleci de pe forum...Hai sa ne impacam si s`o luam de la capat! Nu inteleg, nu am vazut niciodata comportamentul asta la tine...erai asa vesela..Te rog mult fii ca inainte, si nu pleca! :pup:

dar si eu i-am spus ce inseamna cuvantul pus de el.pt ca unele persoane chiar nu au auzit de anumite cuvinte si chiar nu stiu ce inseamna si mi se pare corect sa stie toata lumea ce este inseamna si de unde este cuvantul acela.

9

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

crin_alb nu pleca!!!!!  noi toti suntem ca o familie care se mai "ciondaneste" din cand in cand, dar o familie ramane o familie :pup: :heart:

- Bianca

10

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Of Doamne credeam ca o sa ii treaca supararea pana azi. Crin_alb, noi am incercat sa explicam definitiile pentru ca iloveanimals si Pretty_Alexandra nu le intelegeau si trebuia sa le lamurim si pe ele. Stiu ca era jocul tau, cu regulile tale dar intelege-ne si pe noi. Nu ti-am facut niciun rau. Nu i-am facut rau nimanui. Am inteles, nu o sa mai facem treaba asta dar iarta-ne si hai sa o luam de la capat.

11

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

haide crin alb!nu trebuie sa iti fie sters contul...te rog Latifa sa nu il stergi.te rugam

Gabriela

12

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

crin_alb wrote:

Chiar te rog sa stergi totul...sa nu ramana nici o urma de Crin_alb.

Multumesc.

Latifa...se pare ca aseara ai "omis" acest topic...te rog sa nu-l mai omiti... :merci:

:heart: crin_alb :heart:

13

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

nuuuuuuuuuuuuuu
te rog nu!

Gabriela

14

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Va rog mult sa nu mai insistati...asta este alegerea mea si doresc sa -mi fie respectata.. :merci:

Orice decizie va lua Latifa...eu nu voi mai activa pe acest forum...numai bine, fetelor... :pup:

P.S. - spre linistea unora...chiar nu am nimic cu nimeni...

:heart: crin_alb :heart:

15

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

asa e crin_alb.noi doar doream sa ne fi alaturi

Gabriela

16

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

crin_alb wrote:
crin_alb wrote:

Chiar te rog sa stergi totul...sa nu ramana nici o urma de Crin_alb.

Multumesc.

Latifa...se pare ca aseara ai "omis" acest topic...te rog sa nu-l mai omiti... :merci:

Crin_alb, imi pare rau ca ai luat aceasta decizie si vreau sa stii ca esti oricand bine-venita daca vei vrea sa revii. Eu pot sa-ti blochez contul, dar nu voi sterge postarile tale pentru ca ar insemna sa dau peste cap o gramada de topicuri si de alte postari care au legatura cu ale tale. Eventual, daca tii neaparat, o sa vad cum sa fac sa sterg pozele postate de tine.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

17

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

:merci:
Nu te mai deranja sa stergi pozele...pentru mine este suficient ce ai decis sa faci.
Cat mai multe articole frumoase si interesante...pe site si forum... :pls:

:heart: crin_alb :heart:

18

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

latifa la hamsteri pitici am postat de doua ori aceeasi chestie te rog sa stergi una :heart: ms :pup:

- Bianca

19

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

Latifa te rog frumos muta topicul acesta http://www.4animale.ro/forum/topic480-va-rog-frumos-ajutatima.html la sectiunea Pisici, unde mai e un topic cu acelasi nume.Multumesc :pup:

>>>>Alexandra<<<<

20

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

OBlonda wrote:

Latifa te rog frumos muta topicul acesta http://www.4animale.ro/forum/topic480-va-rog-frumos-ajutatima.html la sectiunea Pisici, unde mai e un topic cu acelasi nume.Multumesc :pup:

Mutat! Multumesc! smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

21

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

acest subiect trebuie sters te rog :merci: http://www.4animale.ro/forum/topic756-noutati-despre-micuti.html

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

22

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

http://www.4animale.ro/forum/topic4-des … -p521.html
D-na Latifa,de la proasta functionalitate a net-ului am scris acelasi mesaj de doua ori....Va rog frumos  sa stergeti sau 13.016, sau 13.017...
Va multumesc frumos,si scuzati ca sunt o neatenta :rusine:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

23

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

latifa. terog sa stergi toate anunturike mele cu vanzare marele alexander nu mai vreau sal vand. multumesc mult si multa sanatte la toate animalutele

24

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

sincer,bravo! :bravo: (scuze latifa,nu m`am putut abtine)

>>>>Alexandra<<<<

25

Re: Topicuri de mutat/sters/inchis

buna ziua latifa. sunt foarte suparat pentru pedeapsa pe care am primit-o ne justificat. Am trimis  ceva mesaje si nu am primit nimic In legatura cu suspendarea de 2 saptamani.am decis sa nu mai fiu utilizatorul acestui sait care uni pot sa scrie unde vor si ce vor alti nu ca sunt blocati si nu primesc raspun.vreau sa stergi toate pozele mele si postari multumesc.