1

Topic: Jucarii ptr pisici facute manual

Pisicile noastre mereu vor fi jucause..asa ca noi, in loc sa cumparam jucarii sofisticate de care sa se plictiseasca repede ,mai bine le facem noi..
de ex:luam o sfoara si un clopotel, legam sfoara de clopotel si il agatam ori de o clanta sau orice altceva dar sa fie aproape de patutul ei.chiar daca nu se va juca mereu, sa fi sigur ca se joaca si cand tu nu o vezi si cu aceasta jucarie nu se va mai plctisii asa repede :k:

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

2

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

aaaaa pai panarama mea cel mai tare se joaca daca ii aprind o lanterna si ma joc cu raza de lumina pe un perete. atunci sa vezi, sare ca o nebuna sa prinda lumina! :blb: :bravo: smile

3 (edited by 7puiu10 20-12-2009 18:36)

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

un ghem ar fi minunat  :heart:

4

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

luati un cocolos mic de hartie si inveliti-l in scoci, o sa alerge dupa el ca nebunele smile)

5

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

Printzesa wrote:

aaaaa pai panarama mea cel mai tare se joaca daca ii aprind o lanterna si ma joc cu raza de lumina pe un perete. atunci sa vezi, sare ca o nebuna sa prinda lumina! :blb: :bravo: smile

al meu face ceva asemanator...ii place sa urmareasca lumina reflectata de o mica oglinda...nu se mai satura...daca oboseste prea tare se odihneste si reincepe;))

6

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

eu am o jucarie de la :lma: ...nu mai stiu,si lumineaza si sare dupa lumine ... :pisica:

7

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

Maslina este jucaria ei preferata !!! Ca sa nu mai spun de loculei preferat ! ... desi are mai multe !

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

8

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

http://i434.photobucket.com/albums/qq65/cryna7/DSC03694.jpg
Uite-o cum sta!Aici ii place!

9 (edited by cutegirl 07-04-2010 07:52)

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

e o scumpa :pup:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

10

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

foarte binee smile) :X pai orice e bun ptr o pisica atata timp cat simte ca e facuta special ptr ea... si asa ea e innebunita dupa tot ce misca, e luminos si face zgomot smile) ale mele sau cel putin licurici... ii mototolesti o hartie si fge dupa ea si o aduce in pat sau de unde o arunc ca si cateii smile))) smile)

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

11

Re: Jucarii ptr pisici facute manual

papucii mei sunt cea mai buna jucarie:))