26

Re: Discutii despre Concurs

eu zic sa`ti faci curaj si sa le pui acum, daca tot le`ai facut..eu mai am un desen si le pun, nu am de ce sa`mi fie rusine,ma pricep, ma pricep, nu nu.Daca cineva o sa rada de desenele mele, foarte bine, inseamna ca sunt amuzanta smile smile

>>>>Alexandra<<<<

27 (edited by luky-muky 16-06-2009 20:05)

Re: Discutii despre Concurs

imi place ca gandesti pozititv........... :pup:

I love animals :heart:

28

Re: Discutii despre Concurs

multumesc, asta inseamna ca le pui, nu? big_smile

>>>>Alexandra<<<<

29

Re: Discutii despre Concurs

OBlonda wrote:

eu zic sa`ti faci curaj si sa le pui acum, daca tot le`ai facut..eu mai am un desen si le pun, nu am de ce sa`mi fie rusine,ma pricep, ma pricep, nu nu.Daca cineva o sa rada de desenele mele, foarte bine, inseamna ca sunt amuzanta smile smile


e daca e pe amuzament :wis: ia sa vedem ce gasesc eu de desenat :ok: , as putea desena un catel cand face pipi? smile smile glumesc :rusine:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

30 (edited by luky-muky 19-06-2009 14:26)

Re: Discutii despre Concurs

OBlonda ai niste desene superbe felicitari,mi-as dori sa desenez si eu asa de frumos ca tine......felicitari inca o data! :bravo: :pup: :heart:

I love animals :heart:

31

Re: Discutii despre Concurs

OBlonda wrote:

Gata si desenele mele ! :heart: :bravo:

sunt super

32

Re: Discutii despre Concurs

sarumana luky-muky, secretul consta in practica, eu fac asta de mica, si incet-incet mi s`a dat drumul la mana..Daca incerci, n`o sa`ti iasa din prima, dar daca insisti ai sa vezi ca ai sa poti desena ca mine, poate chiar mai bine! :bravo: :pup: :heart:
Eu nu am avut creion bun, mai trebuiau lucrate putin dar nu am mai avut rabdare, e mult de munca.. hmm
Sarumana si tie, Snow , pentru mesajul de dincolo :pup:

>>>>Alexandra<<<<

33 (edited by luky-muky 19-06-2009 14:42)

Re: Discutii despre Concurs

incep si eu sa fac alte desene poate imi vor reusii mai bine cum zici tu cu multa munca o sa reusesc,la astea m-am cam grabit ca na nu prea am avut rabdare dar incerc sa fac si eu desene frumoase sa vad de cat de frumos reusesc sa desenez big_smile si tata mereu imi spune de rabdare ca fararabdar nu reusesc,cand am rabdare meru fac desene destul de frumoase dar daca ma grabesc nu pot ,nu reusesc :cry:

I love animals :heart:

34

Re: Discutii despre Concurs

asa este.Si astea ale mele mai trebuiau lucrate, insa nici eu nu prea am avut rabdare, mai mult nu am avut timp, dar sunt bunicele si asa... :k:

>>>>Alexandra<<<<

35

Re: Discutii despre Concurs

bunicele? :wow: sun ff bune, felicitari :heart: :heart: :bravo:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

36 (edited by danyto 19-06-2009 15:09)

Re: Discutii despre Concurs

wowwwwwww......sunt superbe!!!! :wow: :wow: :wow:

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

37

Re: Discutii despre Concurs

eu nu reusesc......ma enervez repede.......daca stric nasu ma enervez si stric si ochii :furios:

I love animals :heart:

38

Re: Discutii despre Concurs

eu am terminat un desen :wis: mai fac unul sau doua big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

39 (edited by deyseby 19-06-2009 15:14)

Re: Discutii despre Concurs

OBLONDA. sunt superbe desenele tale se vede ca ai talent. eu nu nu pot sa desenez nu am indemanare si nici experienta. bravo pt cine poate.nimfa e cea mai tare. pt ca am si eu nimfe!

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

40

Re: Discutii despre Concurs

danyto wrote:

wowwwwwww......sunt superbe!!!! :wow: :wow: :wow:

danyto, multumesc mult ! :pup: :heart:
Iloveanimals, suuces la desenat! :*

Adaugat: 19-06-2009 16:14

deyseby wrote:

OBLONDA. sunt superbe desenele tale se vede ca ai talent. eu nu nu pot sa desenez nu am indemanare si nici experienta. bravo pt cine poate.nimfa e cea mai tare. pt ca am si eu nimfe!

Sarumana deyseby! :pup: sincer, am facut nimfa gandindu`ma la tine si la snow! :heart: stiam k`o sa va placa :bravo:

>>>>Alexandra<<<<

41 (edited by deyseby 19-06-2009 15:18)

Re: Discutii despre Concurs

Latifa te rog sa muti ultima postare a mea de la concurs pe aceasta pagina. am scris unde nu  trebuia. multumesc.

Adaugat: 19-06-2009 16:16

OBLONDA te pup dulce de tot. poate ai sa-mi faci si mie o lucrare cu nimfele mele? chiar ai talent.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

42

Re: Discutii despre Concurs

daca ai poze clare, sigur ca da! :pup: si eu te pup dulce de tot ! :heart:

>>>>Alexandra<<<<

43

Re: Discutii despre Concurs

cand o sa poti. la mine sotul meu are talent la desen dar  nu ca tine. poate il rog sa-mi faca si mie unul cum poate ca eu sunt "varza".vreu sa particip si eu la concurs.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

44

Re: Discutii despre Concurs

eu ma dau batuta nu stiu sa desenez :cry: nu maiparticip desiam vrut :ironic:

I love animals :heart:

45

Re: Discutii despre Concurs

nu te da batuta, tu zici ca nu`s frumoase dar poate noua ne plac...fiecare deseneaza cum poate ca doar suntem amatori, nu profesionisti..  hmm eu zic sa nu te dai batuta si sa participi, sa pui desenele... :merci:

>>>>Alexandra<<<<

46

Re: Discutii despre Concurs

incerc macar peal treilea sa-l fac frumos.....vreau sa desenez un portret al unui catel si vreau sa-l fac macar pe asta mai frumos cat de cat smile

I love animals :heart:

47

Re: Discutii despre Concurs

ma bucur ca nu te lasi, asa si trebuie :k: chiar daca tie ti se pare ca nu sunt reusite, poate noua ne plac, si ce conteaza mai mult e ca te chinui si munca depusa, decat desenul in sine.Asta e de apreciat wink :pls:

>>>>Alexandra<<<<

48

Re: Discutii despre Concurs

OBlonda wrote:
deyseby wrote:

OBLONDA. sunt superbe desenele tale se vede ca ai talent. eu nu nu pot sa desenez nu am indemanare si nici experienta. bravo pt cine poate.nimfa e cea mai tare. pt ca am si eu nimfe!

Sarumana deyseby! :pup: sincer, am facut nimfa gandindu`ma la tine si la snow! :heart: stiam k`o sa va placa :bravo:

multumim

49

Re: Discutii despre Concurs

iloveanimals desenele talesunt superbe :pup:

I love animals :heart:

50

Re: Discutii despre Concurs

merci :pup: :bravo:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki