51

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

ce jucausi sunt ei,mititeii sunt niste scumpi! :heart:

-Ioana-

52

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Multumesc  :heart:

- Bianca

53

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Ce soricei frumosi aveti toti sa va traieasa sunt minunati :heart:  :heart:  :heart: sambata si sotul meu a gasit un soricel sub o masina este alb si a evadat pana acum de 4 ori big_smile e tare jmecher sper sa nu mai evadeze ca am pisicutele azi ia-am cumparat cusca e foarte fericit ca are rotita :heart: o sa pun niste poze e un scump si jumate si il cheama Fulg :heart:  :heart:  :heart:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

54

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Ce noroc a avut....putea sa il prinda o pisica  yikes  foarte norocos soricelul sa va traiasca  :pup:  :heart:  asteptam poze  :heart:

- Bianca

55

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Da mare noroc a avut mititelu :heart: multumesc mult am si 2 poze nu prea reusite dar alerga pe rotita smile pozele mai sunt puse si la hamsteri big_smile

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

56

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Vai,chiar e un soricel...probabil cineva a vrut sa scape de el,saracutul,a avut maaaaare noroc  :heart:  :heart:

- Bianca

57

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Probalil sau chear a evadat ca e maestru in evadari,acum e ocupt cu rotita isi consuma energiea big_smile  :heart:  :heart:  :heart:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

58

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

un frumos,sa va traiasca,ma bucur mult de el!  smile

-Ioana-

59

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Multumesc Ioana esti o scumpa :pup:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

60

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

Ai grija,e zvonu ca soarecii albi explodeaza daca le este frica.

Animalele sunt cei mai speciali prieteni ,nu trebuie sa ii uitam!

61

Re: Albino mouse - Soarecele de laborator

smile  smile Daaa, sunt bombe cu ceas. smile  smile  smile  smile  smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki