101

Re: Filme

Cam mica, nu crezi? smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

102

Re: Filme

Mai sunt o groaza de comedii care le ador si le-am uitat numele smile

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

103

Re: Filme

Am vazut si eu filmul paulie este super!!

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

104 (edited by suana 02-01-2010 22:23)

Re: Filme

Hai sa scriu si eu aici......cu toate ca e o diferenta de varsta si evident de gusturi si ...filme.Eu ador comediile  dar filmul meu adorat e ,,Pe aripile vantului''.Iubesc actorii ,cartea.....n-o sa ma satur niciodata  de el.

http://i47.tinypic.com/jrfpr5.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

105

Re: Filme

Si eu ador "Pe aripile vantului" :heart: ....l-am vazut de nu stiu cate ori :rusine: ! E superb big_smile !

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

106

Re: Filme

Eu nu l-am vazut neutral
Atii vazut filmul hellboy?Esuper tare deja l-am vazut de vreo 5 ori
Dar eu si monstrul meu?

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

107

Re: Filme

mie imi plac filmele indiene,filmele horror,comediile scary movie,euro trip,urmaresc fenomene stranii, serialul a ta pentru totdeauna si mia placut foarte mult filmul blonda de la drept 1 si 2.

108

Re: Filme

Pentru cine prefera filmele care te tin in suspans si unde finalul schimba tot , recomand DUPLICITY si LAW ABIDING CITIZEN tongue

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

109

Re: Filme

va recomand The Lizzie McGUIRE Movie :pls: :sanatate: este un film foarte frumos :pls:

- Bianca

110 (edited by necunoscuta 13-01-2010 14:01)

Re: Filme

The Drak Knight, The Patriot, Shawshank Redemption, The Notebook, The legend of 1900, Green Hills, Troia, The reader, The perfumer, trilogia Star Wars bineinteles, Tears of the sun, Training day, Fight Club, Schindler`s List.  :heart:   Super filme !!!

Simo

111

Re: Filme

eu sunt inebunita dupa "Secrtele de la palat".Nu e chiar film.Este un serial pe tvr1,insa este atat de frumos,ca uneori imi vine sa si plang la anumite scene :rusine: .Se mai uita cineva la el? :caine:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

112

Re: Filme

si eu bi3 este serialul meu preferat ma uit in fiecare zi..nu pierd nici un episod! m-am uitat si la furtuna la palat si la giuvaerul palatului :fluture: .Ma inerveaza ca toti o vor moarta pe sora geamana a printesei :furios:  (nu stiu exact cum se scrie numele ei big_smile )

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

113

Re: Filme

Deok-man,dar azi a fost superb,Deok-man si Yu-shin si-au aratat sentimentele unul fata de altul-nu intr-un mod prea rmantic,dar tot e ceva special :heart:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

114

Re: Filme

Eu m-am uitat la Giuvaierul palatului, tot serial sud-coreean big_smile ..sunt absolut superbe!

Adaugat: 10-03-2010 09:27

Si Furtuna de la palat a fost fff. frumos..dar nu am apucat sa-l vad pe tot :cry: :cry: !

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

115

Re: Filme

Mie mi-a placut cel mai mult furtuna la palat.am plans intruna cand a murit song-yeon :cry:

Adaugat: 10-03-2010 10:02

:cry: a murit printesa din "secretele de la palat" :cry:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

116

Re: Filme

cel mai mult imi plac filemele facute dupa cartile pe care leam citit
deabia astept sa se faca filmele cu cronicile wardstone si septimu heap :rusine:

117

Re: Filme

Hachiko. Un film despre legatura om-caine. Mai mult... va las pe voi sa descoperiti. Astept parerile. Recomand cu caldura.

Simo

118

Re: Filme

stiu filmul Hachiko.Este foarte frumos,dar si extrem de trist.
Cei carora le place rasa akita inu ar trebui sa vizioneze acest film,deoarece protagonistul este un reprezentant al acestei rase.
PS:un mic sfat,luati langa voi cateva pachete de servetele,o sa aveti nevoie de ele(eu am avut :rusine: ) :wis:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

119

Re: Filme

A  vazut    cineva  Alice in tara minunilor?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

120

Re: Filme

varianta noua? eu vreau so vad. tu ai vazuto?

121

Re: Filme

azi am revazut filmul Hachiko.este din ce in ce mai minunat pe masura ce-l revezi.Uitati-va!
este povestea unui catel ce ne invata ce reprezinta iubirea neconditionata si loialitatea.
cel mai trist este insa ca...povstea este inspirata dintr-o fapta reala sad .Chiar i s-a rdicat si un monument lui Hachiko(cel original-ca sa zic asa)-in ultima img.

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

122

Re: Filme

in ce tara se afla statuia??? ms

- Bianca

123

Re: Filme

Shibuya,in sau langa Tokyo.Acolo i-a fost ridicat monumentul.Pentru cei 9 ani de asteptare :cry:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

124

Re: Filme

ms pt film,o sa il bat la cap pe fratemiu sa mi-l ia :heart: smile

- Bianca

125

Re: Filme

ti-l pot da eu pe mess
desi se incara mai greu.daca vrei ,pune-mi adresa la MP,daca nu-nu e nicio problema smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!