76

Re: Filme

Ii tzeapa cu titanic 2 tongue Am ras de una la servici pe faza asta de nu-i adevarat :bravo: :k: :angel:

The Green Mile ati vazut cu Mr Gingles si Tom Hanks?

[youtube]http://youtube.com/watch?v=uDybmxbKf4Y[/youtube]

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

77

Re: Filme

asae chestia cu Titanic 2..e un fel de trailer facut de fani..si mi-se pare ca e de mooolt timp.
Paulie-un film cu un papagal..din care sunt multe chestii care ar trebui invatate...esentialul descrierii este asa:Un  papagal pe nume Paulie reusese sa treaca de prapastie dintre om si aminal..adica vorbitul....oricum e sooper filmul.apropo ultima data cand l-am vazut a fost ieri pe ProTV

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

78

Re: Filme

da lam vazut ieri mai unpic si plangeam imi placea culoarea lui lupe (papagalitza din L.A.)
toti ii promiteau cal duce la marie da nimeni nu se tinea de cuvant pana a ajuns la institutu ala si prostu ala de director la mintit cand a zis ca ajunge acasa!!! :cry: :cry: :cry:

Adaugat: 05-02-2009 19:16

ma dureau ochii incercand sa nu plang :cry: daca eram singura acasa ma auzea si vecina

Adaugat: 05-02-2009 19:23

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=txigIDFlLV4[/youtube]

79

Re: Filme

E super :k:

Adaugat: 07-02-2009 20:48

Imi place f. mult Dr. Dolittle! E super, cu animale :bravo:!

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

80

Re: Filme

si mie imi plc ff mult filmul e super :heart: :heart: este genul meu big_smile me imi plc mai mult cele cu animale un pic de actiune si cele animate :rusine: poate ca sunt km mare sa ma uit la desene :wis:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

81

Re: Filme

filmul meu preferat este Degrasii este un film despre studenti este super:)

Adaugat: 26-04-2009 19:22

Degrassi*

I love animals :heart:

82

Re: Filme

lupu wrote:

The Green Mile ati vazut cu Mr Gingles si Tom Hanks?

nominalizat de 4 ori la oscar? dap, vazut. foarte misto filmul smile

83

Re: Filme

Mie imi mai place: O noapte la muzeu 2 si as vrea sa vad Ice Age 3...nush cum e hmm

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

84

Re: Filme

Iusty wrote:

as vrea sa vad Ice Age 3...nush cum e hmm

e beeeeeton smile neaparat, cine nu a vazut ice age, sa se uite...

85 (edited by Iusty 08-08-2009 20:30)

Re: Filme

Hai ca spun toata lista mea de filme preferate :blb:
Madagascar (1), Ice Age (1-2), Shrek (1-2-3), Finding Nemo, Over the hedge, Piratii din Caraibe (1-2-3), Because I said so, My Father the Hero, Titanic, Meet the Fockers, Click, Stapanul Inelelor (1-2-3), Harry Potter (3-5~nu le-am vazut pe toate), Braveheart, Paulie, A walk to remember, First daughter, Aquamarine etc.

Si vreau sa vad Ice Age 3, Madagascar 2 si The Nanny Diaries wink

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

86 (edited by iloveanimals 08-08-2009 20:31)

Re: Filme

hai ca le enumer si eu smile .
High school musical, step up(1 si cel mai mult 2 the stret :heart: ), the hot chick, terminator, Sydney white si cei 7 tocilari, agent cody banks, si multe din cele mentionate de Iusty. :k:

Madagascar 2 e super, trebuie sa il vezi neaparat. tongue

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

87

Re: Filme

Am mai modificat mesajul tongue... mi-am gasit lista cu filmele pe care vreau sa le descarc tongue

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

88

Re: Filme

Am si eu o listoaie enorma. smile cred ca imbatranesc daca ma uit la atatea filme. smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

89

Re: Filme

Aaaa...Meet Prince Charmimg e super...mai e si Rumor Has It si cam atat smile

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

90 (edited by iloveanimals 17-08-2009 18:27)

Re: Filme

Step Up
http://z.about.com/d/movies/1/0/b/Y/D/stepupposter.jpg
Step Up 2 The street
http://cat.bloctum.com/descargasduran/files/2008/09/step-up-2-the-streets-original-motion-picture-soundtrack.jpg
http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/844/844456/step-up-2-pics-20080109110518496.jpg
http://z.about.com/d/movies/1/0/C/v/Q/stepup2pic7.jpg
Sunt super filmele. :heart: Vi le recomand cu placere. :pls:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

91

Re: Filme

Twilight ;x

super filmul tongue

cred ca multi dintre voi l`ati vazut big_smile

:bang:

92 (edited by birdslover 18-08-2009 20:53)

Re: Filme

Filmul care mi-a placut cel mai mult a fost "American Pie" (toate partile) ... daca aveti sub 15 ani  nu va sfatuiesc si nici nu aveti voie sa va uitati :blb:
http://movie.peoples.ru/pic/american_pie.jpg

...... Serialele nu-mi plac, telenovelele nu le suport, iar febrele gen "Twilight", "Harry Potter", "Rebelde" etc ma super-streseaza si prefer sa le evit smile

93

Re: Filme

mie mi`a placut "Twilight" smile

in fine...fiecare cu gusturile lui tongue


eu am vazut tOate partile "American Pie" inainte sau chiar la 15 ani :rusine: :rusine:

dar nu inteleg ce te streseaza la acele filme? neutral neutral

:bang:

94

Re: Filme

Ma streseaza faptul ca toate copilele incep sa isi faca poze precum actorii respectivi, se umplu de caiete cu filmele respective, stau in pauze si vorbesc numai despre asta... zici ca sunt posedate. Aveam niste colege in generala care in febra RBD isi pusesera si stele in frunte ca sa arate ca Mia sau nu stiu ca cine... si-au facut toate breton...apoi au discutat in consiliu sa ne faca uniforma ca a celor de la RBD.... Astea sunt motivele pentru care filmele respective imi provoaca greata. Se formeaza un spirit de turma. O turma disperata.... Ma rog si ar mai fi... La Twilight de exemplu nu imi place ca e SF. Nu m-au atras niciodata chestiile cu vampiri, monstrii etc. Harry Potter la fel... e ireal.. e de copii. Iar Rebelde... cum am precizat si mai sus, nu suport telenovelele si nici pe femeile trecute de 40 de ani care sparg toata ziua la seminte cu vecina de la 4 si se uita la telenovele. big_smile

95

Re: Filme

Am vazut filmele.....chiar nu sunt rele :k:

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

96

Re: Filme

birdslover wrote:

Ma streseaza faptul ca toate copilele incep sa isi faca poze precum actorii respectivi, se umplu de caiete cu filmele respective, stau in pauze si vorbesc numai despre asta... zici ca sunt posedate. Aveam niste colege in generala care in febra RBD isi pusesera si stele in frunte ca sa arate ca Mia sau nu stiu ca cine... si-au facut toate breton...apoi au discutat in consiliu sa ne faca uniforma ca a celor de la RBD.... Astea sunt motivele pentru care filmele respective imi provoaca greata. Se formeaza un spirit de turma. O turma disperata.... Ma rog si ar mai fi... La Twilight de exemplu nu imi place ca e SF. Nu m-au atras niciodata chestiile cu vampiri, monstrii etc. Harry Potter la fel... e ireal.. e de copii. Iar Rebelde... cum am precizat si mai sus, nu suport telenovelele si nici pe femeile trecute de 40 de ani care sparg toata ziua la seminte cu vecina de la 4 si se uita la telenovele. big_smile

Ai dreptate tongue in legatura cu RBD...cei cam de varsta mea erau prea obsedati pot sa zic :wow:

"Harry Potter" pOt sa zic ca este o "lume a viselor" pentru cei mici :blb:

mai vezi cate unul spunand diferite "cuvinte magice" smile smile auzite in film
si "Twilight" am inteles ca intra la toate categoriile ...adica :SF,comedie,de dragoste....bla bla bla big_smile

:bang:

97

Re: Filme

katty wrote:

Twilight ;x

super filmul tongue

cred ca multi dintre voi l`ati vazut big_smile

de...cateva ori tongue
Nu e cel mai reusit film...in multe privinte este foarte slab...cartile pe de alta parte sunt de nota 10.
altfel, astept cu interes new moon, pare reusit in trailere.

98

Re: Filme

Care mai ajuta..cine are filmu 'Franceza pentru incepatori' - esti foarte tare fiilmu,cica..il stiu de la un prieten.Sa stiti ca titlul nu spune nimic.

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

99

Re: Filme

Am fost la New Moon!
A fost cel mai frumos film,mai frumos decat Twilight.(efecte speciale destul de reusite,actorii au jucat senzational,calitate HD)
Eu sunt super fana,am citit toate cartile,am postere si din alte tari,am lantisoare...etc.

Gabriela

100

Re: Filme

Eu sunt innebunita dupa comedii tongue
Va dau toata lista mea :rusine: :

Meet the Fockers
New York Minute
It takes two
A Very Cool Christmas
Anger Management
Click
The Nanny Diaries
Aquamarine
What Women Want
My Father the Hero
27 Dresses
Mean Girl
Because I said so
First Daughter
Meet Prince Charming
Rumor Has It…
13 Going On 30
The Bachelor
Just Like Heaven
What a Girls wants
Hannah Montana: The Movie
The Wizards of Waverly place: The Movie
Home by Christmas
Miss Secret Agent (1-2)

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture: