26

Re: Cum se incarca imagini in forum

buna!vreau sa va rog sa imi stergeti daca se poate  de la animalele mele liza fara imagine...pt ca am postat de 2 ori din greseala...sau sa imi ziceti cum pot sa sterg eu ca nu am reusit

Adaugat: 26-05-2008 15:27

Gata, Yoana, s-a rezolvat! Am sters-o pe Liza cea fara imagini! smile

Adaugat: 26-05-2008 17:44

multumesc mult! :pup:

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

27

Re: Cum se incarca imagini in forum

Yoana wrote:

multumesc mult! :pup:

Cu placere! Va rugam sa ne semnalati in continuare orice fel de probleme pe care le intampinati.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

28

Re: Cum se incarca imagini in forum

mnush ca nu prea imi iese sa pun poza pe forum:(kre ma mai lamureste inca odata?
:pup:...si cum pot sa fac ca sa pun mai multe?

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

29

Re: Cum se incarca imagini in forum

deocamdata nu se poate pune decat una pe mesaj smile .

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

30

Re: Cum se incarca imagini in forum

si u cum pui 2 sau mai multe:-?

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

31

Re: Cum se incarca imagini in forum

camelya wrote:

si u cum pui 2 sau mai multe:-?

Momentan nu se pot pune mai multe imagini intr-un post, dar lucram la aceasta functionalitate si in curand se va putea.
Pana atunci, puteti pune mai multe posturi consecutive, fiecare cu cate o poza, nu e nici o problema. Multumim pentru intelegere! smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

32

Re: Cum se incarca imagini in forum

camelya wrote:

si u cum pui 2 sau mai multe:-?

eu am cont pe photobucket si copiez codul img sau de pe glitterfy cand fac imagini imi da codul img deaia pot pune mai multe intr-un singur mesaj smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

33

Re: Cum se incarca imagini in forum

si eu puneam mai multe intr-un mesaj...deschideam 2 pagini cu latifa pe una generam imaginea si copiam in cealalta codul big_smile

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

34

Re: Cum se incarca imagini in forum

si eu faceam la fel da acum nu mai e asa deci nu mai ai cum smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

35

Re: Cum se incarca imagini in forum

sal nu gasesc unde scrie meniu utilizator  ma pote ajuta cnva??

Adaugat: 01-10-2008 21:31

Buna 3vale,

Nu stiu exact la ce anume te referi. Pot doar sa banuiesc faptul ca te referi la primul meu mesaj din acest topic, unde explicam cum se incarcau pozele inainte pe forum. Acum este o alta modalitate de incarcare poze. Este mult mai simplu si imaginile pot fi incarcate din calculatorul tau direct in mesaj! Ele vor aparea la dimensiunea de 250X250 pixeli, dar daca vei da click pe ele se va deschide deasupra forumului o fereastra in care imaginea se va vedea la o latime de 800 pixeli.
Pentru a incarca imagini trebuie doar sa dai click pe butonul "Browse" aflat imediat sub zona de scriere mesaj rapid si sa selectezi poza dorita.
Daca alta era nelamurirea ta, te rog sa ma intrebi din nou. smile

Adaugat: 01-10-2008 23:28

Aha gata am gasit . Ms:bravo:

36

Re: Cum se incarca imagini in forum

nu prea am inteles big_smile.....nu gasesc aia cu "incarcare imigani" cine ma ajuta , pls ?

Adaugat: 14-11-2008 22:18

CatLove95 wrote:

nu prea am inteles big_smile.....nu gasesc aia cu "incarcare imigani" cine ma ajuta , pls ?

CatLove95, citeste te rog primul mesaj de pe aceasta pagina. Acolo este explicata modalitatea actuala de postare a pozelor. Succes! smile

Adaugat: 14-11-2008 23:20

m-am prins ms mult

37

Re: Cum se incarca imagini in forum

am pus pe acest topic http://www.4animale.ro/forum/viewtopic. … 8625#p8625            o imagine gresita daca s-ar putea stewrge si inlocui cu asta

Adaugat: 07-12-2008 10:25

danyto wrote:

am pus pe acest topic http://www.4animale.ro/forum/viewtopic. … 8625#p8625            o imagine gresita daca s-ar putea stewrge si inlocui cu asta

Gata! Poza a fost schimbata smile

Adaugat: 07-12-2008 13:29

va multumesc!!!!!

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

38

Re: Cum se incarca imagini in forum

Cum pot schimba o poza din din forum sau sa o sterg...Sa nu se mai vada...As dori sa nu o vada nimeni :rusine:  Sau se poate schimba ???Cum fac asta??

Adaugat: 13-12-2009 16:46

Am pus pe acest topic: www.4animale.ro/forum/topic298-fotografii-din-natura-flora-fauna-si-altele-realizate-de-voi-p16.html o poza gresita(cea din postarea 390-prima poza)....As dori ca prima poza sa fie inlocuita cu asta ...Multumesc mult!!! :rusine:

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile