1

Topic: Noul meu subiect consta intr o problema! LIPSA DE INFORMATII!

Sper sa nu luati in nume de rau acest subiect dar chiar nu am gasit niciunde informatii despre:pestele rechin(de acvariu bineinteles),ancistrus,frenatus si somn ingeras.Chiar daca ar fi greu sa gasim aceste informatii bine aprofundate ar fi bine daca am gasi macar cateva din ele mai esential cum ar fi temperatura apei,reproducerea,habitatu si pana la ce marime cresc. Ma poate ajuta cineva cu aceste informatii?

2

Re: Noul meu subiect consta intr o problema! LIPSA DE INFORMATII!

Omucubranhii wrote:

Sper sa nu luati in nume de rau acest subiect dar chiar nu am gasit niciunde informatii despre:pestele rechin(de acvariu bineinteles),ancistrus,frenatus si somn ingeras.Chiar daca ar fi greu sa gasim aceste informatii bine aprofundate ar fi bine daca am gasi macar cateva din ele mai esential cum ar fi temperatura apei,reproducerea,habitatu si pana la ce marime cresc. Ma poate ajuta cineva cu aceste informatii?

In mod normal cererile de articole se fac pe site, nu pe forum, dar pentru ca functionalitatea este deocamdata suspendata, am sa transmit editorilor cererea ta de informatii! De indata ce vom termina cu multele cereri in asteptare pe care le avem (http://www.4animale.ro/cereri-articole), o sa rezolvam si cererea ta!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

3

Re: Noul meu subiect consta intr o problema! LIPSA DE INFORMATII!

Despre persana vreau si eu articol va rog ,daca se poate