1

Topic: exersarea magiei

nu stiu daca este hobby dar este placut si relaxant

2

Re: exersarea magiei

:k:

3 (edited by danyto 27-12-2008 16:28)

Re: exersarea magiei

uaaaaaaau!!!!! magie neargra ? smile smile smile

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

4

Re: exersarea magiei

wow tare mie imi place magia si am vazut o carte care zice "cum sa devii vrazitoare" era tare dar nu cred ca era adevarat

Adaugat: 27-12-2008 18:23

a si iubesc mooolt dragonii mai ales de pamant

5

Re: exersarea magiei

nu inteleg..cum sa ne "exersam magia" daca nu ai un subiect ? tongue

Wow. You are nuts.

6

Re: exersarea magiei

cum exersam?

7

Re: exersarea magiei

cum adica magie?

Adaugat: 25-02-2010 14:35

imi zice cineva?

Acvariul meu de 40 L:1 mascul gurami,2 xipho,2 cory si multi guppy,2 carasi,2 zebre  Acvariul de 10 L: 30 pui zebre Acvariul de 1,5L:2 pui xipho

8

Re: exersarea magiei

cred ca ar trebui sa-ti dea raspunsul persoana care a deschis topicul... :k:

^ :heart: Ello :heart: ^

9

Re: exersarea magiei

Problema e ca persoana care a deschid topicul nu ne-a mai vizitat de mult. big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

10

Re: exersarea magiei

asa e... smile asta inseamna ca vom ramane curiosi muuult timp de acum incolo... smile

^ :heart: Ello :heart: ^

11

Re: exersarea magiei

Magia e o prostie nici macar nu exista

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

12

Re: exersarea magiei

nu se refera la magie adevarata ci la trucuri magice

13

Re: exersarea magiei

da...asa cred si eu!  :idee:

^ :heart: Ello :heart: ^

14

Re: exersarea magiei

Ala e ilusionism nu magie mad

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

15

Re: exersarea magiei

astazi am observat ca a trecut pe aici pe forum persoana care a deschis topicul...ma intreb,oare de ce nu  a intrat sa ne explice mai exact despre ce "magie" e vorba...Am mai observat ca avea chef de glume nelalocul lor pe la alte topicuri mad

^ :heart: Ello :heart: ^

16

Re: exersarea magiei

eu cred ca se refera la trucuri magice sau la iluzii optice

17

Re: exersarea magiei

Buna! Eu imi ,,exersez magia,, cu mama mea. Eu ma gandesc la un numar(de la 1 la 100) si ea inceaca sa-l ghiceasca. Ii reuseste cate odata!

Patrocle si Cliffy :caine: bichoni ; Rio :dans: Micul Alexander ; Lilly, Frantzuz, Caffe, Frappe, Patrocle, Ariel  :caine: metisi;
RIP Pepe :perus:

18

Re: exersarea magiei

Abracadabra! smile
Sunt interesante trucurile in care sunt folosite carti de joc,sau cele in care prinzi doua cercuri  :wow:
  Voi ce trucuri stiti? :wis:

19

Re: exersarea magiei

Pot sa zic ca trucurile sunt unele dintre hobbyurile mele principale, chiar daca sunt destul de nou, si chiar daca nu-s foarte priceput. Momentan cunosc doar trucuri cu carti de joc, dar as dori sa mai invat niste trucuri noi, nimic specific... Chestia e ca nu prea gasesc surse "de inspiratie" in limba romana. Ma gandeam ca mai sunt oameni iubitori de acest tip de divertisment pe forum big_smile si daca da, si cunoasteti sau da-ti peste vreun site, video explicativ sau chiar tutorial cu trucuri in limba romana chiar va rog sa lasati un link si o opinie in legatura cu trucurile in general. smile