1

Topic: Kitty si Licurici!

am doua pisicute tigrate tare dragure.una este licurici si are personalitate iar kitty cea lalta pisica este bleaga.licurici jgarie iar kitty doarme si nu face ca si licurici.as vrea sa o potolesc!dar cum ? ma puteti ajuta?

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

2

Re: Kitty si Licurici!

Depinde pe cine zgarie Licurici...Motanul meu zgarie pe oricine il deranjeaza cand are el chef sa fie singur.Si de multe ori cand avem musafiri , comportamentul asta e o problema.

3

Re: Kitty si Licurici!

da. asta nu mi`a venit in cap. poate are un comportament mai agresiv atunci cand este deranjata. fiecare pisica este diferita!!!

4

Re: Kitty si Licurici!

eu stiu ca are multa personalitate

Adaugat: 25-10-2007 10:21

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

5

Re: Kitty si Licurici!

foarte frumoasa pisicutza! cre dintre ele ii? Kitty sau Licurici?:/

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

6

Re: Kitty si Licurici!

e kitty.ca are blana mai deasa si mai pufoasa.licurici e aia din avatarul ei.

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

7

Re: Kitty si Licurici!

:heart:
exact

Adaugat: 29-10-2007 12:47

:pup::heart:

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

8

Re: Kitty si Licurici!

cristino!cum ai facut sa-ti apara asa de mare poza?eu de fiecare data cand pun  imi iese mic.spune-mi si mie.apropo tu participi la hallwen?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

9

Re: Kitty si Licurici!

bianca wrote:

cristino!cum ai facut sa-ti apara asa de mare poza?eu de fiecare data cand pun  imi iese mic.spune-mi si mie.apropo tu participi la hallwen?

Imaginile sunt mici si asa vor ramane pentru ca sa avem un aspect frumos si ordonat al forumului. De asemenea, imaginile prea mari maresc timpul de incarcare al paginii.
Daca doriti sa vedeti imaginile mari, pur si simplu dati click pe ele! Vi se vor deschide intr-o fereastra separata, la dimensiunea lor originala!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

10

Re: Kitty si Licurici!


s-ar putea sa ma imbrac intr-o vrajitoare si s-ar putea sa particip!nu stiu sigur daca particip.dar totusi am costum.si eu cred ca asta era marimea pozei si ca atat este ea in realitate...si eu am fost uimita.....dar nu imi dau seama cum am facut-o asa de mare! dar ai vazut ca acum este o poza normala(mica) si daca aflu cum am facut-o am sa iti spun.:heart:=)

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

11

Re: Kitty si Licurici!

da,mersi.apropo nu te-am vazut azi la hallwoeen da nu conteaza.tu esti in vacannta saptamana asta?hai sa revenim la pisici.cum mai e licurici?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

12

Re: Kitty si Licurici!

pai acum lui kiti i-a venit boala pe perdeaua mea din camera si trage de ea de nu se poate in rest nimic....si apropo despre hallwoeen nu am mai fost pentru ca am avut ceva treaba.
smilehmm

Adaugat: 03-11-2007 12:10

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

13

Re: Kitty si Licurici!

bine.apropo si paco e pasionat de televizor da el e mai modern si sta pe calculator.os a pun si poze sa dovedesc.sa intri pe discutii diverse ca vreau sa-ti spun ceva care nu prea e legat de mate.si inca ceva.azi i-am luat lu' paco o noua jucarie da sta lipit de jucaria pe care i-ai adus-o tu!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you