1

Topic: Ziua mondiala a animalelor, 4 octombrie!

Pedigree® si Whiskas® ii invita pe cei mici si cei mari sa sarbatoreasca impreuna o zi speciala: 
Ziua Mondiala a Animalelor!


Sambata, 4 octombrie, intre orele 10.00-12.00, Pedigree® si Whiskas® invita posesorii si iubitorii de animale de companie la Palatul Copiilor, pentru a sarbatori impreuna Ziua Mondiala a Animalelor. 

Pentru cea de-a cincea editie a Zilei Mondiale a Animalelor, Whiskas® si Pedigree® au pregatit un eveniment cu totul si cu totul special, cu jocuri, concursuri cu premii, muzica si multe momente speciale: pictura pe fata pentru cei mici, desene, dresaje precum si prezenta unui invitat special – Scooby Doo, indragitul catel detectiv Cartoon Network.

Iubitorii de animale pot adopta un catel sau o pisicuta de la standul organizatiei Daisy Hope, iar cei care au deja acasa un companion pot primi sfaturi de la medicul veterinar.

Vino impreuna cu cu pisicuta sau catelulsul tau sa-i serbam pe prietenii nostri necuvantatori!



Oana

2 (edited by Yoana 01-10-2008 15:18)

Re: Ziua mondiala a animalelor, 4 octombrie!

Frumos!!!mi-a trecut o idee nebuneasca prin cap ca in fiecare an sa imi iau cate un animalut in aceasta zi de 4 octombrie smile

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......