26

Re: Veverita DEGU !

da 300 ron veverita pitica creca is siberiene da is cam scumpe eu pe a mea am dat 40 RON

27

Re: Veverita DEGU !

4 mil. pe un "sobolan" ?ce veverita deosebita smile .de ce costa asa de mult?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

28

Re: Veverita DEGU !

Bianca draga,Alvin a zis 40 RON nu 400.
Eu zic k e un pret convenabil.

29

Re: Veverita DEGU !

ops big_smile .scuze :rusine:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

30

Re: Veverita DEGU !

dar veveritele degu seamana mult cu niste soricei mai grasuti smile...atata ca au  codita mai deosebita..nu? :ironic:

Adaugat: 25-06-2008 17:49

am vazut si eu la pet de alea mai scumpe ...erau super...aveau atata energie...dar mda,cam scumpe sad...

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

31 (edited by Alvin 25-06-2008 20:39)

Re: Veverita DEGU !

Sunt foarte dragutze astea care le am eu si jucause:) :angel:

32

Re: Veverita DEGU !

chiar ca sunt dragutze! le dai drumul si prin casa sau le tii numai in cusca?

33

Re: Veverita DEGU !

le dau drumu si prin casa da supravegheate ca imi roade si firele de la calculator big_smile sa vedeti ce fain topaie prin casa cand au libertate smile:bang:

34

Re: Veverita DEGU !

aha smile cred ca sunt tare dulci! :bravo: sa-tzi traiasca!

35

Re: Veverita DEGU !

Alvin wrote:

le dau drumu si prin casa da supravegheate ca imi roade si firele de la calculator big_smile sa vedeti ce fain topaie prin casa cand au libertate smile:bang:

filmeaza-le sa vedem si noi wink

Adaugat: 30-06-2008 09:20

nu vi se pare ca seamana un pic cu chinchilla?
http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/veveritadegu.jpghttp://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/chinchillasimpatik.jpg
hmm

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

36

Re: Veverita DEGU !

ba da...umpicut...e f dragut chinchilutzul din a2a poza=):heart:

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

37

Re: Veverita DEGU !

:heart:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

38

Re: Veverita DEGU !

Pai is rude veverita degu cu chinchilla...

39

Re: Veverita DEGU !

aha....

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

40

Re: Veverita DEGU !

uitati 2 mecanici smile

Adaugat: 04-07-2008 22:53

o sa ramana masina decapotabila big_smile

41 (edited by camelya 10-07-2008 21:15)

Re: Veverita DEGU !

am vazut pe animal planet niste veverite degu asa frumoase :heart: ca ale tale tongue ca toate seamana intre ele ...ce le dai sa manance? exista mancare speciala ...ca eu nu prea am vazut big_smile...si apropo ..este si alta culoare sau numai asa? asta e standard nu?

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

42

Re: Veverita DEGU !

De mancare le dau fan, trifoi verde, seminte alune, este ceva mancare care contine mai multe in cutie da nu ii anume de ele. lor le place cel mai mult fanu si trifoiu verde si semintele. nu am vazut alta culoare. pe animal planet erau mari sau micute veveritele ? ce mai ziceau despre ele ?
cool

43

Re: Veverita DEGU !

poi ca tocmai le salvase de pe ns unde,erau micute big_smile , si zicea ca o sa incerce sa caute mancare special pt veverite degu iar daca nu vor gasi le da din aceea pt chinchile...deaia te-am intrebat ce le dai tu big_smile . Eu ii mai dau la zuzu si mancare pt rozatoare in general ca nu intotdeauna gasesc speciala pt chinchilla

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

44

Re: Veverita DEGU !

vai ce dragutze sunt alvin! superbe! :bravo: :bravo:

45

Re: Veverita DEGU !

ce scumpici sunt wink !!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

46

Re: Veverita DEGU !

si mancare pt chinchilla le dau ...

47

Re: Veverita DEGU !

wink

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

48

Re: Veverita DEGU !

Am pui de veverite DEGU

Adaugat: 11-09-2008 18:05

VEVERITE DEGU puii

49

Re: Veverita DEGU !

ce dragutze sunt :bravo::bravo::bravo:

Adaugat: 11-09-2008 19:29

sa-ti traiasca!!! :sanatate: smile

iubesc animalele!!!

50

Re: Veverita DEGU !

oao ce micute sunt...si multe big_smile cat timp au?

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)