1

Topic: obezitate la hamter??

azi dfept mainainte CAND am fost la hamsteri am vazut unul dintre ei ffff gras big_smile adik o burta deaia........de domnefri...va rog sa-mi spuneti e obez??????

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

2

Re: obezitate la hamter??

poate e doar un pic balonat dar daca e gras pune-l la cura tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

3

Re: obezitate la hamter??

mesc da..azi dimineata nu mai era  asa gras......

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

4

Re: obezitate la hamter??

vezi?ori am avut dreptate ca s-a balonat ori a slabit peste noapte smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

5

Re: obezitate la hamter??

da.. a slabit peste noapte da...are pui...

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

6

Re: obezitate la hamter??

deci nu a slabit si nu era nici obeza.a avut pui big_smile .si nu a salbit a nascut,ce tare smile !si tu nici nu stiai!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

7

Re: obezitate la hamter??

foarte tare:))

8

Re: obezitate la hamter??

smile smile smile smile smile smile smile ce misto!   smile  smile   smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

9

Re: obezitate la hamter??

haha tare

10

Re: obezitate la hamter??

ce tare!!!! :hamster: nu am mai auzit de asa ceva

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

11

Re: obezitate la hamter??

aici se incadreaza Doly, al lui Ilove.  smile  smile

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

12

Re: obezitate la hamter??

dobby. smile nu mai e asa gras putsa asta mic, a mai slabit, da nu stiu de ce. Dar mai bine asa, acum e mai suplu, grasimea le face rau. :sol:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

13

Re: obezitate la hamter??

Al meu e chiar foarte gras,am sa va dau poze cu el maine...mananca orice smile),va povestesc cand ajung acasa,acum postez de pe alt cont a unui prieten,eu sunt klausss...

14

Re: obezitate la hamter??

danyto wrote:

azi dfept mainainte CAND am fost la hamsteri am vazut unul dintre ei ffff gras big_smile adik o burta deaia........de domnefri...va rog sa-mi spuneti e obez??????

Am avut si eu un hamster asa gras ..Fulgusor ! Dar de moment il am pe Chafflin care e si el gras !
   Deci nu-ti fa mari probleme ! Trimite-mi un mesaj privat sau iti voi trimite eu dupa ce ma voi informa ! Deci nu-ti fa griji!

Animalele sunt cei mai speciali prieteni ,nu trebuie sa ii uitam!