1

Topic: Catelusi!

Unde lucra bunicul meu ... O catea a fatat ! Si eu nu stiu ce se fac ! Le-am dat lapte cu gust de pui  :cry: ..... Habar nu am ! O sa pun si poze ! big_smile

Animalele sunt cei mai speciali prieteni ,nu trebuie sa ii uitam!

2

Re: Catelusi!

Cum adica lapte cu gust de pui?  :wow:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

3

Re: Catelusi!

Buna , in primul rand sa stii , ca trebuie ca catelusi la varsta de 4 saptamani sa aiba locul lor departe de catea , pentru ca cateaua este epuizata .

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !

4

Re: Catelusi!

La 4 saptamani sa fie separati de mama? :wow: Doamne fereste...puii ar trebui sa stea cu mama pana la 8 saptamani.

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

5

Re: Catelusi!

Ralu_Wuinner wrote:

Buna , in primul rand sa stii , ca trebuie ca catelusi la varsta de 4 saptamani sa aiba locul lor departe de catea , pentru ca cateaua este epuizata .

Saraca limba romana !

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

6

Re: Catelusi!

Nu am spus sa fie separati de mama ! Am spus ca ar trebuii saa aibaa un loculet al lor sa stea 1 ora pe zi singuri pt . a se odihni caateaua yikes

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !