26 (edited by dana1 28-07-2011 11:52)

Re: neonii

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IGgf_ecOmjY[/youtube]  M-AM DUS DUPA SCALARI SI AM VENIT CU NEONI. :k:   .VA PLAC.??.APA E ASA DE LA SOLUTIA DE LIMPEZIRE PE CARE O FOLOSESC.. :wis:  IAR PUII STAU LA SUPRAFATA CA SE TEM DE NEONI..rar se mai apropie vreo unul dar fuge inapoi sus la fratii llui.. smile    smile  ma tem sa-i pun cu adultii sa nu-i fugareasc betta si gurami   :soarece:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

27

Re: neonii

Sunt frumosi d-na Dana!Sa va traiasca  big_smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

28

Re: neonii

si mie imi plac..tu mai ai pesti?

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

29

Re: neonii

Nu,din pacate  sad  sad  sad

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

30

Re: neonii

Sunt foarte frumosi Dana, :hug:

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

31

Re: neonii

multumesc mult.. :pup:    vezi ca ai deslusit cu bine ghicitoarea.??.. :k:

Adaugat: 29-07-2011 10:35

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IdOKz7eb9Hs[/youtube]  2 din cei mici au crescut si 3 au venit azi..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

32

Re: neonii

Ce ziceti? Sa bag neonii cu scalarii? Sunt sanse de 99.999% sa-i soarba si 0,001% sanse sai rupa in bucati :k:  smile  smile  smile

Blog | Acvariu cu scalari big_smile

33

Re: neonii

si 100%..sa traiasca bine cu guppy in alt acvariu..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

34

Re: neonii

Unul dintre neonii mei sta tot timpul la fundul acvariului,se chinuie sa inoate,respira cam greu.Preventiv l-am izolat de ceilalti pesti.Acvariul este bine oxigenat.
   Oare o fi bolnav? :cry: