1

Topic: lei pisicile salbatice

am creat acest topic pentru a vedea si alte feline nu doar cele de apartament pur si simplu lei m-au fermecat pacat ca sunt in pericol.
ultima poza e cu o specie foarte rara

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

2

Re: lei pisicile salbatice

wow ce tari sunt mai ales ultimul

Animalul nu are nevoie de o pregatire speciala pentru a fi animal. Omul însa pentru a deveni om are nevoie de educatie. Educatia face diferenta dintre oameni si animale.

3

Re: lei pisicile salbatice

da sunt niste animale magnifice si inprevizibile

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

4

Re: lei pisicile salbatice

pun pariu ca in maxim 100 de ani nu vom mai avea leii daca nu facem ceva impotriva braconajului

Animalul nu are nevoie de o pregatire speciala pentru a fi animal. Omul însa pentru a deveni om are nevoie de educatie. Educatia face diferenta dintre oameni si animale.

5

Re: lei pisicile salbatice

ai mare dreptate trebuie facut ceva fiindca aceste fiinte sunt extraordinare lumea trebuie sa inteleaga ca este cel mai urat lucru sa braconezi niste animale nevinovate fara aparare

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei