26

Re: Reviste despre animale

eu mi-ai cumparat cateva numere din "Animalele Planetei" dar e foarte prost realizate(ma refer la structura) de cand am deschis-o au inceput sa cada foi din ea...

-Ioana-

27

Re: Reviste despre animale

Eu am luat din revista Animalele planetei aproximativ 30 de numere. Mie mi se pare de o calitate super, foile se desfac pentru ca se pun pe capitole in bibliorafturi speciale pe care ti le da cu animite numere si asa e structurata foarte frumos si se dadea intr-un numar si separatoarele pentru a gasi mai repede sectiunea pe care o cauti. Acum fiecare cu parerea lui mie de exemplu imi pare foarte rau ca nu am reusit sa am toata colectia ca sunt articole foarte interesante in ea si scrie despre animale de care nici nu am mai auzit pana nu am citit in revista asta.

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

28

Re: Reviste despre animale

nu stiu eu am luat doar cateva numere,nu am biblioraftul dar oricum fiecare cu parerea lui. big_smile

-Ioana-

29

Re: Reviste despre animale

Eu am una de la BioPlanet cu dvd despre viata marina si inca niste documentare. big_smile

Animalul de companie ne este un prieten desarvasit,
Si primeste drept rasplata , afectiunea noastra toata
:hug:

30

Re: Reviste despre animale

Obisnuiesc sa imi cumpar BioPlanet, DogMagazin, Pisica... Am si cateva numere din Insecte reale. smile

"Adevaratele infrangeri sunt renuntarile la vis."

31 (edited by carmeryne 15-07-2013 09:39)

Re: Reviste despre animale

Mi se par interesante revistele de la BioPlanet sau Terra Magazin  :ok:

32

Re: Reviste despre animale

Buna  :heart: ! Este o carte pe nume " Totul despre iepuri si alte rozatoare" Este despre iepuri , porcusori de guineea , hamsteri si chinchilla ! Dar nu este o revista este o carte  :idee: Care nu mai are alte numere sad Este despre cum sa ii cresti , sa le amenajezi locuinta si din ce tara provin :* Si multe alte informatii ! Si eu o am e fff frumoasa big_smile
Si mie imi plac mult revistele cu animale si animalele  :heart:

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !