1

Topic: Cesar si cainii

Pentru pasionatii emisiunii "Cesar si cainii":
http://documentare.org/categorie/serial … -si-cainii
Urmaresc cu foarte mare placere aceasta emisiune si cred ca marea majoritate a iubitorilor de caini fac la fel.
Unele chestii mi se par incredibile,dar se pot invata foarte multe lucruri.
Si pagina oficiala:
http://www.cesarsway.com/dogwhisperer

2

Re: Cesar si cainii

si mie mi se pare o emisiune interesanta chiar daca nu o urmaresc decat ocazional..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

3

Re: Cesar si cainii

si eu o urmaresc destul de des...si este foarte interesanta :k:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

4

Re: Cesar si cainii

Eu cu tata suntem innebuniti dupa emisiunea asta, de aici am invatat cum sa ma port cu cainii, cum sa ii dresez si cum sa ii fac sa ma respecte  smile

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

5

Re: Cesar si cainii

Emisunea asta e super ,o urmaresc mereu,si la fel ca tine Lory,de acolo am invatat si eu cum sa ma port cu cainii,cum sa ii fac sa ma respecte,si sa ii "controlez" in "momente de criza"...

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

6

Re: Cesar si cainii

Salut,si eu iubesc emisiunea,este superba,am invatat foarte multe lucruri :heart:

1 iepure:Linda;4 pisici:Kamy,Misa,Lory,Aurora;4 caini:Lissa,Cody,Pluto,Puffy,Labau.
Un animal are sufletul mai bun decat 100 de oameni.
(Maria)

7

Re: Cesar si cainii

Si eu ma uit vinerea la Cesar  :heart:

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

8

Re: Cesar si cainii

Heh, da... O emisiune cu adevarat interesanta, unde mai mult inveti cum sa te educi pe tine, si deabea apoi pe animalut.
Sunt curioasa... vreunul a aplicat vreo tehnica de acolo si a functionat?

9

Re: Cesar si cainii

Si mie imi place emisiunea:)  :k:

Pets: :hamster: :hamster: :hamster: :caine: :caine: :tzest: :porcusor: :pisica:

10

Re: Cesar si cainii

Eu am invatat multe de la aceasta emisiune. Din septembrie pana in martie la magazin imbracam sute de caini. Acum vreo 3 ani era sa fiu muscata de un yorkshire terrier care nu a avut chef sa se imbrace smile
De atunci am invatat cat e de important sa lasi cainele sa te miroasa, insa sa nu ii lasi impresia ca te domina. Trebuie sa inteleaga ca tu esti cel care trebuie ascultat si nu invers smile

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus: