1

Topic: Dracula Golden Trophy Tg Mures 2011

Am fost azi la" Dracula Golden Trophy" Tg Mures si vreau sa impartasesc cu voi macar opartye din ce am vazut acolo.Am petrecut circa 5 ore de neuitat.O sa postez o  parte din pozele pe care le-am facut.Am ratat multe momente frumoase din cauza ca existau mai multe ringuri de concurs si in plus,ma "fura"peisajul si uitam sa mai fac poze.

2

Re: Dracula Golden Trophy Tg Mures 2011

Incep cu ce mi-a placut cel mai tare.O catelusa de 2 ani,SUPERBA,cu un stapan mandru ca este proprietarul unui Akita,si avea si de ce.

Adaugat: 10-09-2011 21:25

Din nou Akita,de data asta masculi si americani.Superbi si ei,mai ales cel inchis la culoare,care era un pachet de muschi.

Adaugat: 10-09-2011 21:31

Acesta este neaparat de luat acasa,pe mine m-a cucerit micutul!

Adaugat: 10-09-2011 21:34

Clasa mica smile

3

Re: Dracula Golden Trophy Tg Mures 2011

Ce te invidiez Claudiu.Ai fost la expo.....Si noi am fost anul trecut cu Daissy,unde a luat la clasa puppy-foarte promitator.Din pacate anul asta l-am sarit,ea fiind operata acum 3 luni,n-am avut timp sa ne pregatim.Cred ca a fost frumos.Numai sa vezi toti cainii aia frumosi,merita sa mergi.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

4

Re: Dracula Golden Trophy Tg Mures 2011

Clasa mare smile (aici i-am inclus pe cei mai mari de o schioapa).

Adaugat: 10-09-2011 21:53

In concluzie,a fost super,m-am deconectat total de orice altceva.In plus,m-am ales  cu 2 kg hrana Belcando(am primit hrana pe baza unui talon completat la standul lor) si cu o gravura superba(infatiseaza doua exemplare superbe de Akita Inu).

5

Re: Dracula Golden Trophy Tg Mures 2011

Chow-chow-ul este Engel ,al prietenei noastre Alexandra.,care are canisa Majesticsandial.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus: