1

Topic: mini porcusor

Este posibil peste 1 luna-2 sa imi iau un porcusor dinacela mini.

Stie cineva sa imi dea cateva sfaturi despre ingrijirea lor ? smile multumesc


Cine nu stie cum arata unul,am pus o poza smile

- Bianca

2

Re: mini porcusor

cei sunt pui,ei cresc mai mari cam cel din poza,oricum sunt niste scumpi,asteptam vesti! :heart:
poza e luata de pe Okazii.ro,rog vanzatorul sa ma scuze ca-m postat-o,nu am postat-o pe motiv de publicitate. smile

-Ioana-

3

Re: mini porcusor

Da,stiu ca cei din poza sunt pui smile daaa  :heart:  sunt scumpi,eu am gasit la 150 euro si azi primesc poze si filmulete cu parintii si puii (cei de 3 luni ) si  daca ma hotarasc sa vreau o sa mai astept ca sa fete 1 luna si inca 1 luna sa ii intarce smile

- Bianca

4

Re: mini porcusor

Sunt draguti,dar totusi,o sa ii ti la bloc Bia? :hihi:
Nu stiu,mie mi se pare cam ciudat sa ti un porcusor in apartament,chiar daca sunt mici  :hihi:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

5

Re: mini porcusor

La bloc si la curte tongue (asta la anul sper)


Dar deocamdata numai am de unde sa iau ...asta care vindea s-a razgandit si nu ii mai da  neutral

- Bianca

6 (edited by octy 13-06-2011 17:32)

Re: mini porcusor

Eh,ar fi frumos sa ai un mic porcusor,cand te muti la casa ii construiesti un tarc in curte ,ziua il ti in casa,te joci cu el tot acolo,iar seara doarme in tarc   wink  :hihi:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

7

Re: mini porcusor

Pacat Bia,porcusorii sunt draguti rau iar pretul era destul de acceptabil:)

-Ioana-

8

Re: mini porcusor

o sa gasesc eu,dar momentan nu caut..o sa mai astept nitel si vad pe urma smile

- Bianca