1

Topic: Concurs "Craciunul animalelor"

Bun venit la prima editie a concursului "Craciunul animalelor" pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "Craciunul animalelor" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie in care sa surprinda animalutul lor intr-o ipostaza legata de sarbatoarea Craciunului (langa brad, pe brad, in brad, langa Mos Craciun etc.).
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza legata de sarbatoarea Craciunului
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs
Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana pe data de 20 octombrie 2010. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului pentru care au fost date.

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 08 ianuarie 2011. Votarea va incepe pe data de 09 ianuarie 2011 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 23 ianuarie 2011, cand se va decerna castigatorul.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Concursul este sponsorizat de www.cadourihaioase.ro caruia ii multumim pentru bunavointa si ajutor! :sanatate:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2 (edited by biancadumi 21-12-2010 23:31)

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Hai ca sparg eu gheata!  :bang:


"O brad frumos,o brad frumos...."

"Ce mi-au pus astia pe mine? yikes  yikes "

- Bianca

3

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

"Eu mi-am impodobit locul de joaca...se pune?!!!"  :bravo:

:perus: Kimmy Puta jr.
RIP: Piscotel,Micu&Bella...Kimmy parte din sufletul meu

4

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Printesa Daissy.Primul Craciun........

http://i55.tinypic.com/2z49yxt.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

5

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Craciun Fericit :caine:

6

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Inca nu a venit mosul??? :ironic:
aaaaa dar la mine a venit de 2 zile........mi-a adus colivia :perusi: Sunt linistit :hug:

7

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Barni si haina lui Mos Craciun. :heart:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

"Mosul asta a venit sa ii faca ochi dulci gagicii mele ! yikes Las' ca il aranjez eu ! mad "

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

9

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Alex in pomul de Craciun  :heart:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

10

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

mandru si cuminte il asteptam pe mosul smile :succes:

:heart: -SABINA- :heart:

11

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Pomul de Craciun?...Neah... E mai interesant in spatele canapelei!

12

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

HO HO HO !!!  :nimfa: Christmas !!! M'a prins iarasi fetita asta ...

5 :aga: Chiky,Pufy,Maslinutza,Puiu si Puiutza+ 1 pui+ 2 oua- 6 :nimfa: Bruno si Perluta, Mafy si Snow, Tzuiu si Tzuiuka 12 :perus: Papi si Pipa+ 3 pui 4 Zebre Australiene: Cipy si Ciry+ 1 pui 1 peste Betta- Beti- 1 :caine: Brack German -Max- 4 Cucuruzi

13

Re: Concurs "Craciunul animalelor"

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
La aceasta editie toti participantii sunt castigatori! :bravo:  :sanatate:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!