1

Topic: Yorkshire Terrier vreau sa aflu mai multe...

Buna tuturor!

Vreau sa-mi cumpar un catelus din rasa YORKSHIRE TERRIER, si as vrea sa aflu mai multe despre aceasta rasa de la un posesor!

As vrea sa stiu daca se adapteaza usor la noua casa, in sensul ca eu lucrez destul de multe ore pe zi, si ar sta mai mult singur, daca ar fi ok in sensul ca va avea tot ce-i trebuie insa nu pot petrece in timpul saptamanii f mult timp cu el, dar ii voi asigura un confort insemnand mancare, plimbari in week, mers la veterinar etc!

Nu stiu ce sa fac, ma framanta gandul ca in timpul sapt datorita programului incarcat ma va vedea doar seara si voi fi nevoita sa-l las singur!

Mentionez ca sunt o mare iubitoare de animale, ador aceasta rasa, nu vreau sa-l chinui!

Vreau sa-mi ofere cineva de pe acest forum care are un asemenea catel, mai multe informatii!!!!!

Va multumesc mult!

Ada

2

Re: Yorkshire Terrier vreau sa aflu mai multe...

Nu am multi caini, dar stiu sigur un lucru: orice animal de casa are nevoie de afectiune, deci nu il poti lasa mult timp singur! Sfatul meu e sa iti iei caine doar daca ai timp de el!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)