1

Topic: Nu imi apare smileyurile!

nu imi apar smileyurile astea!help

"Si animalele sunt suflete!Respecta-le!"

2

Re: Nu imi apare smileyurile!

pune spatiu intre ele ca sa iti apara big_smile wink

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

3

Re: Nu imi apare smileyurile!

animalute wrote:

nu imi apar smileyurile astea!help

iloveamals are dreptate! smile Trebuie sa lasi un spatiu inainte si dupa!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

4

Re: Nu imi apare smileyurile!

big_smile asa? :rusine:

Adaugat: 21-03-2009 17:23

yupy am reusit... mss mult :k: :angel:

"Si animalele sunt suflete!Respecta-le!"

5

Re: Nu imi apare smileyurile!

bv

Adaugat: 21-03-2009 17:53

adica bravo big_smile

I love animals :heart:

6

Re: Nu imi apare smileyurile!

big_smile   :bang: nici eu nu am reusit pana acum.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

7

Re: Nu imi apare smileyurile!

ehe big_smile nici mie nu imi iesea smecheria smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

8

Re: Nu imi apare smileyurile!

si nici eu nu stiam de ce nu apar :bang:

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

9

Re: Nu imi apare smileyurile!

si eu faceam la fel.....puneam smileuri-le si ma tot intrebam dc nu apar big_smile

Cainele isi ridica ochii spre om, porcul i se uita direct in fata, iar pisica intotdeauna il va privi de undeva se sus.

10

Re: Nu imi apare smileyurile!

si eu am patit la fel. big_smile nu puneam spatiu intre ele.

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

11

Re: Nu imi apare smileyurile!

si eu am o mica problema.e posibil sa nu fie locul potrivit unde sa spun asta,dar totusi ma risc :rusine: mie imi apar smileurile,dar nu se misca :wow: .am vazut pe alte calculatoare ca aproape fiecare smile se misca,dar la mine numai pisicuta este activa .oare de ce?

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

12

Re: Nu imi apare smileyurile!

bi3 wrote:

si eu am o mica problema.e posibil sa nu fie locul potrivit unde sa spun asta,dar totusi ma risc :rusine: mie imi apar smileurile,dar nu se misca :wow: .am vazut pe alte calculatoare ca aproape fiecare smile se misca,dar la mine numai pisicuta este activa .oare de ce?

Problema poate fi de la browser (programul de navigat pe internet - internet explorer, firefox, chrome, etc.) sau de la calculator; uneori din lipsa memoriei de lucru a calculatorului, sistemul de operare opreste functionarea anumitor functii cum ar fi imaginile animate desi este putin probabil sa aveti un calculator atat de vechi.

Tind sa cred ca aceasta problema este totusi de la browser, pentru o navigare mai sigura si de ce nu si mai usoara va recomand: Firefox sau Chrome

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

13

Re: Nu imi apare smileyurile!

Multumesc Lupu :pup: :k:

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

14

Re: Nu imi apare smileyurile!

Cu placere!
Ati reusit? Se vad smileyurile? hmm

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

15

Re: Nu imi apare smileyurile!

Latifa am o rugaminte, la Rozatoare s-a deschis un subiect "porcusori" , il poit unii cu subiectul "Porcusorii de guineea"? smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

16

Re: Nu imi apare smileyurile!

iloveanimals wrote:

Latifa am o rugaminte, la Rozatoare s-a deschis un subiect "porcusori" , il poit unii cu subiectul "Porcusorii de guineea"? smile

Rezolvat! :k:

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

17

Re: Nu imi apare smileyurile!

Eu acum am vazut unde am scris asta. :rusine: Scuze. Lupu dar ce s-a intamplat cu Latifa, nu am mai vazut-o online? hmm

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

18

Re: Nu imi apare smileyurile!

Momentan latifa are alte probleme pe cap. Ma ocup eu de supravegherea forumului si nu o deraranjez decat cu chestiuni importante/grave (certuri intre utilizatori, decizii de banari, etc.).

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

19

Re: Nu imi apare smileyurile!

si eu eram ingrijorata in privinta ei!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)