1

Topic: Concurs AnimaFun editia IV

Bun venit la cea de-a patra editie a concursului AnimaFun pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "AnimaFun" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie amuzanta cu animalutele lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza cat mai amuzanta
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs
Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana pe data, 14 martie 2010. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului.

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 29 martie 2010. Votarea va incepe pe data de 30 martie 2010 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 13 aprilie 2010, cand se va decerna castigatorul.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2

Re: Concurs AnimaFun editia IV

ce fata de papusica am smile :floare:,sper doar sa nu rada fetele de mine :hihi:

- Bianca

3

Re: Concurs AnimaFun editia IV

plictisit

4

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Bleah !!! :bleah: ... Asta nu este buna de baut !!!

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

5

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Rikki la dentist: Domnule doctor,dintii mei sunt suficient de albi?
Doctorul:Nu-mi pot da seama,inca nu i-am gasit :sol:

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

6

Re: Concurs AnimaFun editia IV

eu sunt un scump chiar si cand scot limba smile

^ :heart: Ello :heart: ^

7

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Aoleo cat e pana joooos smile

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

8

Re: Concurs AnimaFun editia IV

"sunt frumusel...sunt frumusel..."

9

Re: Concurs AnimaFun editia IV

http://i44.tinypic.com/15rfhjn.jpg

hei!!..waaa neutral ...nu vedeti ca sunt la baita? :rusine: nu mai trageti cu ochiul !! tongue

Ana :heart:

10

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Hei! Cine-i acolo ???

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

11

Re: Concurs AnimaFun editia IV

-De ce ma inseli iubitoo? Nu vezi ca se uita ala mic care seamana cu mine ?? smile

:heart: ¤ Anyta ¤  :heart:

12 (edited by cutegirl 22-03-2010 10:06)

Re: Concurs AnimaFun editia IV

What you say, girl?

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

13

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Si ce daca a cazut???? :wow:  Nu-i tot coada mea??? :hihi:

http://i44.tinypic.com/2ujib5z.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

14

Re: Concurs AnimaFun editia IV

vreau sa ies! vreau sa ies!

15

Re: Concurs AnimaFun editia IV

ce te uiti.?! nu am voie sa ma relaxez si eu..??? smile smile smile

:heart: -SABINA- :heart:

16

Re: Concurs AnimaFun editia IV

sunt frumos! nu-i asa? :hihi: :hihi: :hihi:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

17

Re: Concurs AnimaFun editia IV

cand :pisica: e acasa ... :aga:  sta pe masa

18

Re: Concurs AnimaFun editia IV

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
Castigatorul acestei editii este suana! :bravo: :sanatate: :bravo: Felicitari! :floare: :lma:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!