1

Topic: La multi ani , cutu !

Aici scriem zilele de nastere a cateilor nostri , zodile si mai ales cum am sarbatorit ziua lor !
Pretty a facut acum o saptamana si 2 zile , 2 luni ! Nu am sarbatorit intr-un fel ziua ei doar ca i-am dat mai multa mancare si am rasfatat-o mult mai mult ! Ea este nascuta pe 1 decembrie si este zodia sagetator ca mine ! Noi 2 avem mute lucruri in comun de ex. suntem rasfatate , putin lenese , jucause , pline de energie si multe altele !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

2

Re: La multi ani , cutu !

Catelushul meu Rony a facut 1 si 3 luni in 16 noiembrie(in 15 noiembrie e ziua mea..l-am primit cadou dupa 2 luni jum.!!!!)si este ca si mine scorpion!!!1

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

3

Re: La multi ani , cutu !

La multi ani , Rony ! Imi pare rau ca nu ti-am spus la timpul potrivit sad ! Pe Pretty am primit-o si eu cadou dar de Craciun de la parinti si le multumesc pt asta :merci: ! Cred ca e super sa fii nascut in urmatoarea zi dupa ziua de nastere a stapanei tale !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

4

Re: La multi ani , cutu !

La multi ani lui Pretty si lui Rony :sanatate:!

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

5

Re: La multi ani , cutu !

Multumesc :merci:

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

6 (edited by georgi 16-02-2009 20:57)

Re: La multi ani , cutu !

RONA e pe 10 martie luna viitoare face un anisor :angel::D

iubesc animalele!!!

7

Re: La multi ani , cutu !

De 10 martie promit ca voi intra pe forum sa-i zis la multi ani! :k:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

8

Re: La multi ani , cutu !

Ce super sper sa pui foto cu Rona.....din ziua in cARE sarbatoriti ziua ei de nastere........si la multi multi ani pentru ea...si pentru Pretty si Rony....

I love animals :heart:

9

Re: La multi ani , cutu !

Multumim:pup: La multi ani Rona ! Scz ca nu am spus mai devreme dar nu a mers calculatorul !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

10

Re: La multi ani , cutu !

La multi ani Rona! :sanatate: Felicitari! Ieri am fost plecata din oras si nu am putut intra pe net! Dar n-am uitat de promisiune! :sanatate: :sanatate: :sanatate: :sanatate:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

11

Re: La multi ani , cutu !

Nu mai este ziua de nastere a nimanui ?

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

12

Re: La multi ani , cutu !

cainele meu ciobanesc german, Aky, e nascut pe 7 martie :angel:
a implinit 2 luni pe 7 :X:X:X

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

13

Re: La multi ani , cutu !

La  multi ani !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

14

Re: La multi ani , cutu !

:DBella mea este nascuta pe 11.05.2004...
Molda nu stiu in ce zi este nascuta,dar eu am stabilit ca pe data de 01.06.Sa fie ziua ei...

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

15

Re: La multi ani , cutu !

Catelusul care urmeaza sa-l adopt s-a nascut de mos nicolae adica pe data de 06.12.2009.

Adaugat: 28-12-2009 14:42

crazy_and_purple wrote:

cainele meu ciobanesc german, Aky, e nascut pe 7 martie :angel:
a implinit 2 luni pe 7 :X:X:X

Hei si eu sunt nascuta pe 7 martie:D sunt nascuta in aceasi luna si in aceasi zi ca si Aky :angel:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

16

Re: La multi ani , cutu !

pe 19.02 elliot a implinit 8 luni si mama i-a facut un tort  :lma: :pisica:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

17

Re: La multi ani , cutu !

lucky sa nascut de ajunul craciunului :caine:   de ziua lui iam cu parat jucarii :lma:

Adaugat: 20-02-2010 10:44

am uitat sa va spun zodia lui este capricorn

18

Re: La multi ani , cutu !

zodiacul catelusilor: :elefant:

BERBECUL (21 martie - 20 aprilie) Cainele dvs. berbec este probabil cel mai rebel dintre toti. Animal plin de energie si
destul de agresiv, necesita foarte multa atentie din partea dvs. Cu siguranta, si suficient de multa afectiune care sa ii
tempereze caracterul ofensiv.
TAURUL (21 aprilie - 20 mai) Cateii din zodia taurului sunt in general dolofani si lenesi, gasind in somn placerea vietii lor.
Asta nu inseamna neaparat ca acest animalut este complet anost. Pur si simplu, prefera sa isi traiasca viata relaxat si
lipsit de grijile cotidiene. Atentie! Mancand atat de mult are nevoie de plimbari dese si alergari.
GEMENI (21 mai - 21 iunie)Cainii care se nasc sub semnul gemenilor se spune ca sunt nostalgici si ca isi exprima
adesea sentimentele: din acest motiv, ii puteti auzi mai des latrand. De asemenea, sunt destul de agitati si dornici de
joaca - asa ca nu uitati sa le gasiti tot timpul preocupari oferindu-le varietate.
Pentru caini:
BERBECUL (21 martie - 20 aprilie) Cainele dvs. berbec este probabil cel mai rebel dintre toti. Animal plin de energie si
destul de agresiv, necesita foarte multa atentie din partea dvs. Cu siguranta, si suficient de multa afectiune care sa ii
tempereze caracterul ofensiv.
TAURUL (21 aprilie - 20 mai) Cateii din zodia taurului sunt in general dolofani si lenesi, gasind in somn placerea vietii lor.
Asta nu inseamna neaparat ca acest animalut este complet anost. Pur si simplu, prefera sa isi traiasca viata relaxat si
lipsit de grijile cotidiene. Atentie! Mancand atat de mult are nevoie de plimbari dese si alergari.
GEMENI (21 mai - 21 iunie)Cainii care se nasc sub semnul gemenilor se spune ca sunt nostalgici si ca isi exprima
adesea sentimentele: din acest motiv, ii puteti auzi mai des latrand. De asemenea, sunt destul de agitati si dornici de
joaca - asa ca nu uitati sa le gasiti tot timpul preocupari oferindu-le varietate.
RAC (22 iunie - 22 iulie)Daca va doriti un animal de companie loial dvs. si familiei, atunci trebuie sa aveti un catel nascut
in zodia racului. Acest caine nu este dintre cei care fug sau se ratacesc de casa, fiind foarte buni caini de paza si extrem
de protectori.
LEU (23 iulie - 22 august)Leii sunt lideri innascuti, asa ca va trebui sa ii aratati cine este de fapt stapanul in casa. In rest,
sunt animale extrem de jucause si vesele. Le place sa arate ce stiu, astfel incat, asigurati-va ca ii deprindeti tot timpul
lucruri noi.
FECIOARA (23 august - 22 septembrie)Animalele de companie din zodia fecioarei sunt pretentioase la mancare si la a
pastra curatenia. Le place sa fie tot timpul ingrijite, asa ca asigurati-va ca le oferiti acest confort.
BALANTA (23 septembrie - 22 octombrie)Balantele sunt o comoara pentru familia dvs. In plus, nu le place deloc sa fie
lasate singure. De vreme ce isi doresc atat de multa atentie si afectiune, ar fi bine sa li le aratati cat mai des.
SCORPION (23 octombrie - 21 noiembrie)Scorpionii pot fi extrem de sensibili si intuitivi, asa ca daca aveti nevoie de un
caine pe care sa il alintati, acesta este cel mai indicat. Sunt de asemenea si foarte independenti.
SAGETATOR (22 noiembrie - 20 decembrie)Stapanii acestor animale trebuie sa iasa foarte des in aer liber, deoarece
cainele sagetator adora miscarea si senzatia de libertate. Sunt cei mai mari exploratori si aventurieri.
CAPRICORN (21 decembrie - 19 ianuarie)Capricornii sunt inteligenti si retrasi, tocmai de aceea au nevoie de
antrenament. Altfel veti avea un caine caruia ii place sa stea nemiscat si cuminte, departe de ceilalti catelusi.
VARSATOR (20 ianuarie - 18 februarie)Cainii din zodia varsatorului sunt destul de rebeli, dar asta nu inseamna automat
ca sunt si neascultatori cu stapanii lor. Asigurati-va ca ii tratati cum se cuvine, altfel veti avea parte de un adevarat inamic.
PESTE (19 februarie - 20 martie)Animalul de companie peste este protector, atent si intuitiv. Intr-adevar, poate fi si
suficient de ascultator si foarte fericit in mediile pasnice.

:succes: :heart:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

19

Re: La multi ani , cutu !

:nb: