1

Topic: Cum sa pui poze pe forum

Intrii pe www.photobucket.com , iti faci cont acolo, apoi dupa ce ti`ai facut cont dai lamy album. la upload dai browse, cauti poza in calculator si pui codul de sub poza unde scrie IMG code
[img]=D[/img]

2

Re: Cum sa pui poze pe forum

mersi da au spus ca in curand o sa creeze posibilitatea sa punem poze de aici da oricum mersi de ajutor;)

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

3

Re: Cum sa pui poze pe forum

acestea sunt nimfele mele

Adaugat: 06-06-2008 11:15

sper ca va plac:k:

4

Re: Cum sa pui poze pe forum

sunt foarte frumoase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

5

Re: Cum sa pui poze pe forum

acum mai am doar unu.    cu amandoi nu ma intelegeam

6

Re: Cum sa pui poze pe forum

cu care?si pe care l-ai dat?de ce nu te intelegeai cu amandoi?asta nu ar trebui discutate la DESPRE NIMFE?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

7

Re: Cum sa pui poze pe forum

l-am dat pe cel galben.stateau numai impreuna,nu veneau deloc la mine.acum nu mai am treaba cu el.         dar face multe prostii, pt.ca nu il tin deloc inchis

Adaugat: 07-06-2008 11:20

mi-a ros cablul la o tastatura si la o boxa

8

Re: Cum sa pui poze pe forum

daca l-ai dat pe cel galben inseamna ca ai ramas cu o ea.eu daca as avea 2 nu m-as supara ca is tin unul altuia companie smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

9

Re: Cum sa pui poze pe forum

Dar Cum Ii Deosebesti Masc. De Femela?

Adaugat: 07-06-2008 18:47

eu cred ca cel care mi-a ramas este mascul

10

Re: Cum sa pui poze pe forum

daca ti-a ramas "cel gri" este o ea.iti zic 99% sigur.

Adaugat: 07-06-2008 19:13

cel alb era baiatul.
http://www.4animale.ro/determinarea-sex … e-a85.html
tu cauta pentru cel alb la lutino si pentru cel gri la grey.succes!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you