1

Topic: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Cititi paragrafele si urmariti filmuletele!
Asa ceva nu e posibil!! E ingrozitor
   :wow:

http://needabetterworld.wordpress.com/c … animalele/

I :heart: Cuchy

2

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

ingrozitor......saracutele animalute.....si saracutul angel a murit in chinuri groaznice :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

I love animals :heart:

3

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Saracutele animale !!! Cum poate sa le faca as ceva ???
:cry::cry::cry::ill::ill::ill::(:(:(:mad::mad::mad::o:o:o:/:/:/:wow::wow::wow:

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

4

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Doamne fereste ce oameni pot exista in lumea asta :furios: ! :cry: :cry: Saracutele animale :cry: :cry: ! Faza si mai proasta e ca nimeni nu face nimic pt a opri acesti oameni! :furios: :cry: :furios: :cry:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

5 (edited by biancadumi 15-07-2009 15:55)

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

saracutele animalute :cry: :cry: :cry: :cry:

- Bianca

6

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

mda...banuiesc ca au fost amendati si bagat la inchisoare criminali aia :furios: daca as intalni asa ceva numai in cap le-as da :furios: sa-i strivesc si pe ei, sa ii tin nemancati :furios: sa ii chinui sa vada si ei ce simt animalele alea :furios: oricum Cel De Sus are grija de ei :sol:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

7

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Sarmanul papagal .........................cei facea.....nu a vazut ca nu-i place?
Cum puteau sa le cinuie asa?................Tocmai in halul ala ...............Le trateaza de parca ar fi ceva neinsemnat. :furios: :cry:

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

8

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Sarcutele ma indigna faptul ca nu pot sa fac nimic ..si scuze din nou latifa dar sa se duca ei ... sa nu mai existe cruzime :cry: :cry: :cry: .
am plans 10 zile ca mi-au murit papagalii din cauza aceeasi boli cu care i-am luat de la pet shop.
am incercat sa le ofer totul ce era mai bun pt. ei dar din pacate au murit.
si cel mai rau imi pare ca au murit in chinuri sad
dar nu e vina mea .. e vine celor de la pet shop.

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

9

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

vai de capu meu asa cruzime nu am mai vazut acesti oameni ar trebui pusi in conditile in care au fost puse acele suflete nevinovate... :cry:  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
saracu angel eu zic ca daca era pe mana unui om cu suflet acuma traia fericit :cry: :cry: :cry:
bietele suflete... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Crede in visul tau si vei reusi......... -Darius

10 (edited by gaby354 20-10-2009 19:28)

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Eu nu am vazut tot videoclipul :Nu am putut sa vad.Oamenii aia chiar nu au minte:furios:.Cum pot sa le faca asa ceva? eu chiar nu am vazut tot vidoclipul                                                  :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

11

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

azi am gasit pe adresa asta, http://www.all-creatures.org/anex/index.html ,si m-am ingrozit :cry: si m-am ingrozit.Nu recomand celor slabi de inger sad

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

12

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

aoleu yikes ..

!!!

de ce a trebuit sa deschid eu site'ul ala???


sad(((((:((((((((((:(((((((

dc??..

chiar aveam o zi buna..

sad ... deci char nu putem face nimic?...

god..ati vazut ce e in huston? numai sa indrazneasca cineva sa maltrateze animalele acolo..

Ana :heart:

13

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Azi am intrat intr-un magazin sa ma uit de colivie pentru noii veniti in familie si am iesit fara sa ma mai uit la nimic ... papagalii erau tinuti in conditii mizere, mirosea ingrozitor in magazin, coliviile in care rau tinuti erau mizerabile si majoritatea pasarilor pareau bolnave ... :cry: :cry: :cry:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

14

Re: O situatie de-a dreptul ingrozitoare

Nu pot sa cred yikes I-a taiat unghia cu tot cu carne si a inceput sa tipe yikes Celalalt era pui. Il omorasera de mic yikes
Al doilea filmulet m-a socat rau de tot nu-mi vine sa cred neutral Nu stiu cum ii poti face asta unei fiinte. Unei pasari. Unui pui. Doamne nu pot sa cred ca exista asa oameni. Astia trebuie executati fara  nicio explicatie. Nu pot sa creeeeeeeeeeed yikes :cry: :cry: :cry: Mai bine nu se nastea :cry: