1

Topic: Concurs AnimaFun editia II

Bun venit la cea de-a doua editie a concursului AnimaFun pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "AnimaFun" deoarece participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie amuzanta cu animalutele lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins intr-o ipostaza cat mai amuzanta
- animalul ales pentru fotografie poate fi surprins in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 13 septembrie 2009. Votarea va incepe pe data de 14 septembie 2009 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 27 septembrie 2009, cand se vor decerna castigatorii.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2 (edited by irinuks89 01-09-2009 09:47)

Re: Concurs AnimaFun editia II

of..prea lungi penele astea dar trebuie sa fiu curatel http://www.pic4ever.com/images/connie_1.gif
http://i853.photobucket.com/albums/ab100/charlotteidea/perusi/fe6667d8-1.jpg

3

Re: Concurs AnimaFun editia II

"Trebuie sa imi fac somnul de frumusete !!!"

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

4

Re: Concurs AnimaFun editia II

a fost un suc delicios. numai asta i-mi place

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

5

Re: Concurs AnimaFun editia II

http://i705.photobucket.com/albums/ww53/edithh55/211.jpg

el e Patratel tongue . in coltul din dreapta am sters denumirea unui forum....a fost concurs si acolo

6 (edited by alysa 03-09-2009 10:18)

Re: Concurs AnimaFun editia II

ce relaxat sunt...sa nu cumva sa ma deranjeze cineva ca va musc de nas......el este catelul meu :heart: :heart:

byby

7

Re: Concurs AnimaFun editia II

Doby: Vreau sa stau ca mami, vreau sa stau ca mami!!!! Oare cum sta ea, e asa cu capul in jos, hai ca incerc si eu, oi reusii? hmm
Dupa multe incercari esuate...
-iupee...\:d/ am reusit.
Dupa 1 minut....
- :nani: :nani:
(Doby adoarme cu capul in jos in roata, fortzosu` lu mama. :heart: :muscle: )

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: Concurs AnimaFun editia II

Cippy:Sunt pasarea cerului,vezi didika?
Didika:Da,si ce e cu asta?
Cippy:Te rog,imi dai si mie drumu' pana afara?Promit ca ma intorc! :wis:
Didika:Da de unde!

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

9

Re: Concurs AnimaFun editia II

:">  ne jucam si noi.....bateti la usa..... smile  :pup:

10

Re: Concurs AnimaFun editia II

I believe i can fly smile)

Fapte nu vorbe smile)

11 (edited by snow 03-09-2009 10:37)

Re: Concurs AnimaFun editia II

sa pun si eu una cu puiutii mei

5 gainuse cu creasta la plimbare smile

12

Re: Concurs AnimaFun editia II

fac muschi

smile):)):)) am multe poze cu veverita mea care face acrobatii:))

iubesc animalele!!!

13

Re: Concurs AnimaFun editia II

Closca cu pui....

http://i29.tinypic.com/33xexwj.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

14

Re: Concurs AnimaFun editia II

dalmatieni in miniatura smile :heart:

- Bianca

15

Re: Concurs AnimaFun editia II

La puscarie smile
"Va rog dati`ne drumuuuu!"

>>>>Alexandra<<<<

16

Re: Concurs AnimaFun editia II

.

Gabriela

17 (edited by littlemars7 11-09-2009 15:01)

Re: Concurs AnimaFun editia II

Asta e hamsterul meu pitic Lenny.Foarte fioros smile

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

18 (edited by capshunik 12-09-2009 21:55)

Re: Concurs AnimaFun editia II

hai ca pot!! smile ... stiu ca pot!! smile ... inca putin.. si ajung!! :muscle: inca putin... gata!!! :k: ... am reusit !! big_smile ... aluna e a mea :bravo: !! ...

Ana :heart:

19

Re: Concurs AnimaFun editia II

before and after big_smile
"Si-au batut joc de blanitza mea"
Ea e Lisa catelusa mea...are peste 12 ani si e o dulceata.:D

20

Re: Concurs AnimaFun editia II

Perioada de postare a imaginilor amuzante s-a incheiat! Votarea poate fi facuta cu ajutorul sondajului deschis la inceputul subiectului si este deschisa 2 saptamani, pana pe data de 27 septembrie 2009 (inclusiv). Uram succes tuturor participantilor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

21

Re: Concurs AnimaFun editia II

Cu nesfarsita dezamagire am constatat ca iar au inceput incercarile de trisare. Alysa si-a facut 5 conturi clona pentru a se vota in concurs. In concluzie, este descalificata si conturile clona vor fi banate. Avand in vedere toate acestea, cu parere de rau va anunt ca acesta va fi ultimul concurs. sad

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

22

Re: Concurs AnimaFun editia II

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe!
Castigatorul acestei editii este capshunik! :bravo: :bravo: :bravo: :sanatate: Felicitari!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!