1

Topic: Concurs Desene... animaLe :)

Bun venit la prima editie a unui concurs pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "Desene... animaLe" deoarece participantii sunt invitati sa deseneze pe hartie un animal, sa fotografieze/scaneze desenul si sa-l posteze pe forum. Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca desenul:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere) care sa poarte la gat un medalion pe care sa fie scris Latifa sau macar litera "L" in caracter de mana, asemanatoare cu cea din sigla site-ului nostru. Acest medalion va fi garantia ca imaginea cu desenul nu a fost copiata de undeva de pe internet.
- sa fie desenat cu mana pe hartie (in orice culori)
- animalul ales pentru desen poate fi reprezentat in portret sau in intregime, la alegerea concurentului
- fiecare participant va putea posta unul, doua sau maxim 3 desene
- desenele vor fi uploadate o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile/scanarile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs

Desenele trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 30 iunie 2009. Votarea va incepe pe data de 01 iulie 2009.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile/scanarile, in acest fel desenele vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-d … ncurs.html

Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo: smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Primul desen :

Adaugat: 15-06-2009 11:11

Al doilea , care este ultimul :

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

3

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Gata si desenele mele ! :heart: :bravo:

>>>>Alexandra<<<<

4

Re: Concurs Desene... animaLe :)

gata si desenele mele :heart: :angel:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

5

Re: Concurs Desene... animaLe :)

si ale melesunt gata :wis:

I love animals :heart:

6

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Si astea sunt desenele mele , 3 cai ( primul ar fi un Akhal-Teke , al doilea un Andaluzian si al treilea un Trapas Francez) big_smile

Don't worry , be happy !

7

Re: Concurs Desene... animaLe :)

gata si desenele mele :rusine:

byby

8

Re: Concurs Desene... animaLe :)

desenele mele:

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

9

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Hop si eu in concurs big_smile

I :heart: Cuchy

10

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Perioada de inscriere in concurs a expirat. Am introdus un poll (il puteti vedea chiar la inceputul acestui subiect, inaintea primului meu mesaj) pentru a va invita sa votati castigatorul! Perioada de votare dureaza pana pe 14 iulie. Uram mult succes tuturor! :k:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

11

Re: Concurs Desene... animaLe :)

Concursul s-a incheiat! Felicitari OBlonda! :bravo: :bravo: :bravo: :sanatate:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!