1 (edited by danyto 12-04-2023 12:20)

Topic: Nostalgia ca hobby. Mi-a facut placere sa revad acest forum!

Buna tuturor!

S-a nimerit sa fac ordine printre niste hartii vechi si am dat de o diploma de la un concurs de pe site-ul Latifa.ro. Aveam vreo 11-12 ani cand activam pe forumul acesta, iar acum dau spre 28 si nu pot decat sa imi amintesc cu drag de perioada respectiva.

Multumesc celor care se ocupa de pastrarea acestui forum in viata, pentru mine este o capsula a timpului care imi aminteste de inocenta copilariei, de o perioada mult mai simpla a vietii si de viteza cu care trecem prin viata. Zilele trec greu, dar anii foarte repede.

Forumul e cam inactiv (nu doar acesta, ci forumurile in general), dar sper ca ca sunteti toti bine, frumosi, sanatosi, sper ca v-ati pastrat pasiunea pentru animale si o transmiteti mai departe copiilor, nepotilor.

Numai bine, forumistilor de pe Latifa.ro!

Va las imaginea asta, din pura nostalgie.

https://i.imgur.com/cvJCZYX.jpg

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

2

Re: Nostalgia ca hobby. Mi-a facut placere sa revad acest forum!

Buna danyto!
Ce bucurie mi-ai facut! Chiar ma gandeam la voi, copiii astia cuminti si dragalasi care iubesc animalele! Ma gandeam oare ce mai faceti si daca va mai amintiti de forumul nostru si de timpul petrecut aici si iata ca va amintiti! Din pacate viata asta s-a schimbat si parca lucrurile frumoase sunt din ce in ce ma prafuite in mintile tuturor...
Noi suntem bine, prinsi in viata asta care se grabeste tot mai mult, din nefericire. Nici forumul nu mai este populat, nici de site nu prea ne-am mai ocupat din lipsa timpului, aceasta resursa care se imputineaza tot mai mult. Tare mult ne-ar place sa ne mai intoarcem in anii aceia de care ai pomenit tu!
Iubim in continuare animalele, nici nu s-ar putea altfel, suntem siguri ca si voi!
Va dorim si noi toate cele bune si va multumim opentru ca ati facut parte, atat de frumos si placut, din vietile noastre!
Atat cat se va putea, forumul va ramane online, chiar daca nu va mai scrie nimeni in el, tocmai in amintirea acelor ani luminosi din vietile noastre.
Latifa

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!