26

Re: Regulament forum Latifa.ro

de ce vrei sa renunti la acest cont?

Animalul nu are nevoie de o pregatire speciala pentru a fi animal. Omul însa pentru a deveni om are nevoie de educatie. Educatia face diferenta dintre oameni si animale.

27

Re: Regulament forum Latifa.ro

Da...cine stie,poate vei mai avea nevoie de el...  neutral Chiar daca iti pui in plan sa nu mai intri o bucata de vreme,nu te pripi..poate te razgandesti...

28

Re: Regulament forum Latifa.ro

Dar de ce sa stergi contul cand pur si simplu poti sa nu mai intrii? smile

Adica, nu o zic in nume de rau, eu nu vad nicio diferenta. Asa intrii cand vrei tu, cand ai timp si chef. Iar daca cineva te-a suparat nu trebuie sa pui la suflet. smile

"Adevaratele infrangeri sunt renuntarile la vis."

29

Re: Regulament forum Latifa.ro

intrebare:

are ceva daca folosim doua conturi pe acelasi IP ? Am si eu cont, are si sotia... dar suntem pe acelasi IP. Avem vreo problema? Clone nu suntem smile

Astept raspuns.
Multumesc!

Coco - Micul Alexander - Marele Prieten
2x :malex: 3x :caine: 1x :pisica:  1x :hamster: rusesc pitic
Råman un anonim.

30

Re: Regulament forum Latifa.ro

Daca ii spui administratorului nu este nimic smile

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

31

Re: Regulament forum Latifa.ro

annonimu wrote:

intrebare:

are ceva daca folosim doua conturi pe acelasi IP ? Am si eu cont, are si sotia... dar suntem pe acelasi IP. Avem vreo problema? Clone nu suntem smile

Astept raspuns.
Multumesc!

Acum, ca ati spus, nu e problema.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

32

Re: Regulament forum Latifa.ro

multumesc pentru raspuns

o zi buna.

Coco - Micul Alexander - Marele Prieten
2x :malex: 3x :caine: 1x :pisica:  1x :hamster: rusesc pitic
Råman un anonim.

33

Re: Regulament forum Latifa.ro

Astept degeaba un raspuns???

34

Re: Regulament forum Latifa.ro

vladcrisan wrote:

Astept degeaba un raspuns???

Conturile nu se pot sterge, dar esti liber sa nu mai intri pe site.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

35

Re: Regulament forum Latifa.ro

ce imi place faza cu "am sa incerc " sau " sper sa il respect",intradevar speranta moare ultima

imi plac pasarile,in mod special papagalii,ador sa ii privesc,imi place sa ii ingrijesc,ma uimeste inteligenta lor