1

Topic: Concurs "Portret"

Bun venit la concursul "Portret" pe forumul Latifa.ro!
Concursul se numeste "Portret" deoarece, dupa ideea data de patriciuca, participantii sunt invitati sa posteze cate o fotografie-portret cu animalutul lor.
Iata si conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca imaginea:
- sa reprezinte un animal (orice animal, la alegere, dintre cele pe care utilizatorul le detine) surprins in portret (numai capul animalului)
- fiecare participant va putea posta o singura fotografie
- fotografia va fi uploadata o singura data, intr-un mesaj la acest topic
- ideal este ca fotografiile sa fie cat mai clare si suficient de mari pentru ca votantii sa le poata evalua
- votarea castigatorului se va putea face de catre membrii forumului, printr-un poll care va fi adaugat acestui topic la sfarsitul perioadei de inscriere in concurs
Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana pe data de 15 septembrie 2012. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului.

Fotografiile trebuie uploadate pe forum incepand chiar de acum, pana pe data de 4 noiembrie 2012. Votarea va incepe pe data de 5 noiembrie 2012 si va dura 2 saptamani, pana pe data de 19 noiembrie 2012, cand se va decerna castigatorul.
Rugamintea mea este ca in acest subiect sa adaugati numai mesaje cu fotografiile, in acest fel imaginile vor fi vizibile si usor de evaluat de catre votanti. Pentru comentarii despre concurs aveti la dispozitie un alt subiect: http://www.4animale.ro/forum/topic362-dis … ncurs.html
Va multumesc si va urez mult succes tuturor! :bravo:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2

Re: Concurs "Portret"

BlueZy

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/148840_416171335114170_1325047191_n.jpg

- Bianca

3

Re: Concurs "Portret"

Daissy :heart:

http://i239.photobucket.com/albums/ff87/su-lyn/DSCN0043-1.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

4

Re: Concurs "Portret"

Jerry :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

5

Re: Concurs "Portret"

Tweety

6

Re: Concurs "Portret"

Cezar :pup:

7

Re: Concurs "Portret"

Lizz

8

Re: Concurs "Portret"

Dolly

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

9

Re: Concurs "Portret"

Puyu - mic...!

10 (edited by tomanicoleta 26-10-2012 12:30)

Re: Concurs "Portret"

Speram din sufletelul nostru sa va placa.

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

11

Re: Concurs "Portret"

Sara :hihi:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

12

Re: Concurs "Portret"

jessi  :heart:

Animalele sunt lumea mea! :heart:

13

Re: Concurs "Portret"

Kiara
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523755_10151218568896187_954970432_n.jpg

14

Re: Concurs "Portret"

Carina  :heart:

Ma laud cu :2 teckeli 2 beagle 2 copoi ardelenesti 2 ciobanesti carpatini si 1 whippet

15

Re: Concurs "Portret"

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe! :bravo:

Castigatorii acestei editii sunt brigimerci si tomanicoleta! Felicitari! :bravo:  :sanatate:  :lma:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!