51

Re: Poze Funny

Waw sunt superbe  :bravo:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

52

Re: Poze Funny

inca 2  smile
1.o pisica si un puiut de perus
2.papagalul pe bicicleta
smile
(Vanesa)

53

Re: Poze Funny

smile  smile  smile :hihi:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

54

Re: Poze Funny

Foarte dragute mai ales prima cu pisicuta si puiutul de perus  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

55

Re: Poze Funny

f frumoase pozele :einstein:

animalutele mele: 5 perusi:Gogu,Cocutza,Coco,Gogutza,Pacolina si 6 oute....  big_smile tongue

56

Re: Poze Funny

http://farm4.static.flickr.com/3083/3184963078_a401a0bd59.jpg

57

Re: Poze Funny

Ce scump mic!Il pup pe micutz!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

58

Re: Poze Funny

Vaiii este adorabil  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

59

Re: Poze Funny

Ce frumos sta agapicul in buzunar    :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

60

Re: Poze Funny

fff dragutel si distractiv agapicul :pup: :hihi:
(Vanesa)

61

Re: Poze Funny

birdslover wrote:

http://farm4.static.flickr.com/3083/3184963078_a401a0bd59.jpg

ce dragutzzzzzel e!

Perusica mea:Dasca :perus:

62

Re: Poze Funny

Ce dragut eee  :heart:  :heart:  :heart:  mai aleas cea in care agpiciul are margele sau caciulita :heart:  :heart:  :heart:

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

63

Re: Poze Funny

recunosc, Gradina Zoologica din Bucuresti

Traim toti sub acelasi soare, dar n-avem acelasi orizont.

64

Re: Poze Funny

Ce simpatici sunt  :bravo:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

65

Re: Poze Funny

apropo de Cavalerii Mesei Rotunde.....noi suntem in sedinta

Traim toti sub acelasi soare, dar n-avem acelasi orizont.

66

Re: Poze Funny

tari pozele foarte frumosi  :perus:  :dans:

Darius & Dana & Pakyta

67

Re: Poze Funny

ma bag si eu cu verzitura mea pofticioasa.

Adaugat: 05-11-2010 18:46

cutegirl wrote:

sa pun si eu cateva
Prima:"Sunt cel mai fortos papagal din lume tongue " Iar a doua: Ce e? Imi era fomika smile

daca marim poza se vede ca la piciorul la care are lantul nici nu mai are fulgi sau pene. se vede osul. poza "haioasa" . dar animalul chinuit

de starea lui generala pene si alte semne.. se vede cu ochiul liber . e chinuit

koko cu k

68

Re: Poze Funny

ce?beu si e cafea! big_smile funny

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

69

Re: Poze Funny

la baita

koko cu k

70

Re: Poze Funny

Simpatice fotografii. smile

Dana

71

Re: Poze Funny

timi e baiatul cel verde,iar fetita e cea galbena  :iubareti:

72

Re: Poze Funny

rolord23 wrote:

apropo de Cavalerii Mesei Rotunde.....noi suntem in sedinta

Un stol de nimfe  smile