51

Re: Fotografia

Se vede si cu placere :heart: .

Adaugat: 08-08-2012 16:39

Pun si eu o poza facuta la tara.

Adaugat: 10-08-2012 10:57

O poza care imi place mult :heart: .Creatia mea.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

52

Re: Fotografia

Foarte frumoase fotografii!Si eu am cateva  :rusine:

>>>>Alexandra<<<<

53

Re: Fotografia

foarte frumoase,ce reprezinta ultima poza>?

Animalele sunt lumea mea! :heart:

54

Re: Fotografia

Habar nu am smile  O omida gigant,nu stiu,am vazut`o,i`am facut poza cu telefonul,si am luat`o pe o frunza si am dus`o in gradina blocului,ca era in strada.

>>>>Alexandra<<<<

55

Re: Fotografia

ce colorata e smile

Animalele sunt lumea mea! :heart:

56

Re: Fotografia

OBlonda,1 poza e minunata  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :pup:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

57

Re: Fotografia

Multumesc mult!Mai am cateva tongue

>>>>Alexandra<<<<

58

Re: Fotografia

Ce e in penultima poza?

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

59

Re: Fotografia

In pozele 7,8,9 si 10 sunt meduze  tongue

>>>>Alexandra<<<<

60

Re: Fotografia

Pozele sunt splendide :bravo:  :heart: .Cele cu meduzele au iesit minunat dar mie nu ii plac deloc meduzele.Acesta e singurul inconenient cand ma duc la mare.Nu imi place sa inot si dintr-o data sa vad unu in fata mea.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

61

Re: Fotografia

M-am gandit eu, dar am zis sa intreb ca eram curioasa daca e chiar asa big_smile Pozele sunt de la mare din Romania?

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

62

Re: Fotografia

Pun si eu cateva poze din vacanta smile .Sunt cam multe.
1.Dunarea.
2.Dunarea.
3.Cerna.
4.Cerna.
5.Cerna.
6.Stanci.
7.Stanci.
8.Barajul Herna.
9.Barajul Herna.


P.S. La mare am avut telefonul descarcat si nu am putut face poze.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

63

Re: Fotografia

Frumoase pozele.
Pun si eu niste poze mai vechi, dar frumoase cu Raraul si Pietrele Doamnei( primele trei).
Si pe la Balea Lac.

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

64

Re: Fotografia

multumesc mult,si voi aveti poze superbe,ador muntele!da,pozele sunt de la mare la noi.sunt facute iarna.ne`am jucat cu o catelusa nebuna,a plajei,care intra in apa,dupa betze.am hranit`o si dupa,a decis sa ne faca un show smile
am poze si de la munte.vidraru,capra.nu am putut urca la balea lac pentru ca era zapada pe strada de 2 ori mai mare ca mine. yikes

>>>>Alexandra<<<<

65

Re: Fotografia

Frumoase ratuste :heart:
Niste poze superbe, deci avem o tara frumoasa :heart:
Eu am fost de Paste la Balea si era zapada mare...

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

66

Re: Fotografia

asa e,e foarte frumoasa!poze vidraru iarna

>>>>Alexandra<<<<

67

Re: Fotografia

Foarte frumoase toate fotografiile!
Pun si eu cateva poze,unele sunt facute cu aparatul unei colege,altele cu vechiul aparat.Sper sa va placa :hihi:

-Ioana-

68

Re: Fotografia

Foarte frumoase :heart:

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

69

Re: Fotografia

Multumesc! :pup:

-Ioana-

70

Re: Fotografia

Sunt niste poze artistice.Superbe :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

71

Re: Fotografia

Ioana,unele poze sunt modificate,nu?

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

72

Re: Fotografia

Superbe pozele :bravo:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

73

Re: Fotografia

:pup:

74

Re: Fotografia

big_smile Cateva bilute si  cristale.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

75

Re: Fotografia

Natura.... :hug:   :iubareti: