51

Re: American Pit Bull Terrier

foarte frumos "piticu" vad ca ii place zapada :pup:

52

Re: American Pit Bull Terrier

multimim! da ii place foarte mult tongue

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

53

Re: American Pit Bull Terrier

ce frumos este!un alt candidat al primei ierni,banuiesc ca este anotimpul preferat al cainilor,atatea mirosuri de carne,globuletele colorate,numai vorbesc de brad si zapada :heart:

-Ioana-

54

Re: American Pit Bull Terrier

multumesc ioana99 :pup: da asa este si eu cred ca este anotimpul lor preferat big_smile

Adaugat: 16-01-2012 16:14

Poze cu catelul meu sa vedeti ce se distreaza cu o fetita :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

55

Re: American Pit Bull Terrier

Superb. Pur si simplu superb.

56

Re: American Pit Bull Terrier

Multumim :rusine:  :pup:

Adaugat: 20-01-2012 16:09

"mosntrul" si "cumnatzica"

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

57

Re: American Pit Bull Terrier

Hahaha smile) Multi poate s-ar fi asteptat sa fie inversate rolurile din ultima poza. Iata ca se poate si asa. Pupam nasucul  :caine:

58

Re: American Pit Bull Terrier

da se poatee si asa smile

Adaugat: 25-01-2012 16:03

Buna tongue Am revenit cu un nou membru :heart: NO NAME big_smile Si pupici de la explorator care face 9 luni marti  :pup:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

59

Re: American Pit Bull Terrier

ce mare a crescut,superbi! :heart:
si cel nou e pit bull?

-Ioana-

60 (edited by |--|leyna|---| 25-03-2012 20:12)

Re: American Pit Bull Terrier

da :heart: ...m-am gandit ca raman la aceasta rasa sa sperii vecinii smile glumeam big_smile vreau sa demonstrez ca un caine orice rasa ar fi tot caine e smile iar eu ador pur si simpul aceasta rasa nu ma vad fara un caine de genu asta chiar daca multi se uita ciudat pentru ca sunt fata big_smile

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

61

Re: American Pit Bull Terrier

si ce daca esti fata?nu inteleg aceste persoane...asa este si mama mea,nici nu vrea sa auda de acesti caini "periculosi si imprevizibili",daca nu era asa aveam un astfel de exemplar,totusi,nu o condamn,nu e vina ei,prea multe vorbe si povesti "de la ora cinci" circula in aceasta tara... hmm

-Ioana-

62

Re: American Pit Bull Terrier

Eu nu dau si n-am sa dau vina pe caini niciodata...eu de cand cresc si inteleg aceasta rasa dau vina pe oameni...daca toti pitbulli sunt atat de rai si omoara oameni...al meu de ce este atat de prietenos si pupacios?Explicatia unui om fara minte "Pentru ca nu are pedigree!!!|" reactia mea a fost ceva gen :wow: adica un pitbull daca nu are pedigree este prietenos  :angel: Deci oameni buni luati-va pitbulli fara pedigree ca nu sunt rai big_smile cei cu pedigree sunt criminali :wis:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

63

Re: American Pit Bull Terrier

Eu sunt de parere ca orice caine indiferent de rasa fie el Pitbull  Amstaff sau alte rase agresive ele de fapt sunt/devin agresive atunci cand sunt crescuti pentru asa ceva, in momentul in care eu imi cumpar un pitbull si nu il invat sa fie rau de mic el nu va fi rau niciodata decat in momentul cand familia mea va fi amenintata si el simte pericol .. insa daca iesi afara cu el nu va sari sa muste alte animale sau oameni ca asa e pitbulul nascut sa omoare.
Cainii sunt sau nu agresivi in functie de cum au fost crescuti, daca au fost antrenati pt a fi bestii bestii vor fi, daca au fost crescuti intr-o familie iubitoare care nu l-a invatat sa fie rau ...va fi un caine normal.
Cat despre pedigree nu cred ca are asa mare importanta;)

Degeaba parintii sunt campioni daca destinul meu este altul.

:rusine: Cu cat cunosc mai bine oamenii,cu atat iubesc si respect mai mult animalele! :heart:
:grey: Coro, sufletelul meu :heart:
Coro Album

64 (edited by |--|leyna|---| 11-09-2012 10:13)

Re: American Pit Bull Terrier

Paste fericit tuturor catolicilor :heart: revenim si de pastele ortodox pentru ca noi sarbatorim si pastele catolic si pe cel ortodox big_smile

Adaugat: 07-04-2012 18:57

Revin cu poze noi si cu o veste proasta.Micutul catel a murit acum cateva zile,se pare ca mama lui a avut ceva in timpul alaptarii si a transmis puilor,a murit si surioara lui cu o zi inainte sa moara micutul meu.Si mama lor s-a dus dupa 5 zile de suferinta sad Acum incerc sa trec peste si pana la achizitonarea unui nou catel cred ca ma voi gandii de zeci de ori pana sa-l iau.Si a mai crescut si catelul meu,dar nu in inaltime ca orice catel ci in latime se pare ca are el un secret inca incercam sa-l aflam big_smile Sper sa va placa si asteptam atat pareri de bine cat si de rau noi nu ne suparam tongue
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 11-09-2012 10:13[/merge_posts_bbcode]

Imi pare rau ca nu au mai venit persoane cu un asemenea catel tare mut as vrea sa mai vad pe cineva cu pitbull. sad

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

65

Re: American Pit Bull Terrier

Ce mare s-a facut smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

66

Re: American Pit Bull Terrier

Multumesc big_smile  :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

67

Re: American Pit Bull Terrier

frumosul, a crescut foarte mare de la ultimele poze postate! :pup:
imi pare rau de catelul pierdut,condoleante,cu intarziere!

-Ioana-

68

Re: American Pit Bull Terrier

Multumim :pup:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

69

Re: American Pit Bull Terrier

salut
mi am luat si eu un pui de pitbull are 3 luni si e femela
azi dimineata in parc m a oprit un "crescator"si mi a zis ca cica ar fi corcit
as vrea si eu o parere

70

Re: American Pit Bull Terrier

La noi in romania sunt ff putini pitbull de rasa imi pare rau sa te anunt dar asa cum e al meu si al tau e metis.Dar e ff frumos :heart: Sa-ti traieasca :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

71

Re: American Pit Bull Terrier

|--|leyna|---|,cainele tau are pedigree?

Inainte sa-l abandonezi,nu uita ca tu ai familie,prieteni,bunici..el te are doar pe tine...

72

Re: American Pit Bull Terrier

Ce faceti de mult nu am mai intrat p forum big_smile Daca va era dor de noi am revenit :heart: Cam asa arata puiu meu la 1 an si 10 luni.A crescut mare si numi vine sa cred ce repede a trecut timpu

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

73 (edited by yo_dan 19-04-2013 13:47)

Re: American Pit Bull Terrier

cat de mare s-a facut este foarte frumos  :pup:

74

Re: American Pit Bull Terrier

Chiar a crescut.E frumos,sa-ti traiasca. :heart:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

75

Re: American Pit Bull Terrier

|--|leyna|---| wrote:

Ce faceti de mult nu am mai intrat p forum big_smile Daca va era dor de noi am revenit :heart: Cam asa arata puiu meu la 1 an si 10 luni.A crescut mare si numi vine sa cred ce repede a trecut timpu

Sa iti traiasca.S-a facut mare!!! :caine:

I'm never going back
The past is in the past!