151

Re: Recunoaste rasa pisicii

maine coon sau ragamuffin???

152

Re: Recunoaste rasa pisicii

alexandra10 wrote:

pisica siberiana?


da,scuze ca nu am mai pus big_smile scuze inca o data smile asa este,este pisica siberiana smile

- Bianca

153

Re: Recunoaste rasa pisicii

ghiciti!
nu-i nimic!se mai intampla! :pup:

154

Re: Recunoaste rasa pisicii

pisica Ocicat?  hmm

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

155

Re: Recunoaste rasa pisicii

nu

156

Re: Recunoaste rasa pisicii

Siberiana! yikes

157

Re: Recunoaste rasa pisicii

nu

158

Re: Recunoaste rasa pisicii

M-am gandit la acest subiect pentru ca si pasarile si cainii de pe Latifa au  acest "joc" si ar fi frumos sa fie si la pisici. big_smile incep eu cu o rasa foarte simpla de ghicit cum am avut si eu acum doi ani dar a fugit pentru ca erea in perioada de calduri si nu s-a mai intors.  sad

-Ioana-

159

Re: Recunoaste rasa pisicii

Este cumva siameza?

160

Re: Recunoaste rasa pisicii

ioana99 wrote:

M-am gandit la acest subiect pentru ca si pasarile si cainii de pe Latifa au  acest "joc" si ar fi frumos sa fie si la pisici. big_smile incep eu cu o rasa foarte simpla de ghicit cum am avut si eu acum doi ani dar a fugit pentru ca erea in perioada de calduri si nu s-a mai intors.  sad

ioana99 subiectul exista, probabil ca nu l-ai vazut. L-am unit eu pe al tau cu cel existent deja.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

161

Re: Recunoaste rasa pisicii

scuze Latifa, nu am vazut!stiu ca am mai zis asta dar nu o s-o mai zic niciodata,o sa fiu mai atenta!si Alex mai incearca esti pe aproape aceste 2 rase seamana mult si la nume si la infatisare dar sunt putin diferite .!

-Ioana-

162

Re: Recunoaste rasa pisicii

Atunci, este birmaneza???? big_smile

163

Re: Recunoaste rasa pisicii

Imi cer si tie scuze alexandra10 pentru ca am pus o poza fara sa stiu ca e un alt subiec la fel. cred ca stiu raspunsul tau dar pe engleza.e cumva red Abyssinian ?

Adaugat: 29-01-2011 18:03

da este birmaneza!dar nu stiu ce sa facem pt. ca Alexandra nu a raspuns daca e da sau nu...Te rog Alex sa nu te superi daca astepti pana zice Alexandra finca am deschis un subiect nou cu o poza noua fara sa stiu daca mai este inca unul la fel...
daca este rasa aia care am zis eu te las pe tine sa pui o poza.

-Ioana-

164

Re: Recunoaste rasa pisicii

ioana99 wrote:

da este birmaneza!dar nu stiu ce sa facem pt. ca Alexandra nu a raspuns daca e da sau nu...Te rog Alex sa nu te superi daca astepti pana zice Alexandra finca am deschis un subiect nou cu o poza noua fara sa stiu daca mai este inca unul la fel...
daca este rasa aia care am zis eu te las pe tine sa pui o poza.

Ok nu face nimic!!nu ma supar!!! :k:

165

Re: Recunoaste rasa pisicii

vad ca pana acum nu a ghicit nimeni rasa pisicii din poza pe care am pus-o.rasa pisicii este oriental shorthair.acum sa puna altcineva poza :pup:

166

Re: Recunoaste rasa pisicii

ghiciti????? :pup:

167

Re: Recunoaste rasa pisicii

Balineza?

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

168

Re: Recunoaste rasa pisicii

Nu big_smile

169

Re: Recunoaste rasa pisicii

Javanese?

Adaugat: 02-02-2011 19:31

Deeeccciiiiii?

Simo

170

Re: Recunoaste rasa pisicii

Da ai ghicit Simo!!!!Tu urmezi sa pui poza!!! big_smile

171

Re: Recunoaste rasa pisicii

:pup:

Simo

172

Re: Recunoaste rasa pisicii

Voi ce rase de pisici preferati?  Eu British-ul pentru ca este f. frumos, se intretine usor si este cuminte. A jucat in filme si in multe reclame consacrate.

173

Re: Recunoaste rasa pisicii

Eu norvegiana de padure  :heart:

174

Re: Recunoaste rasa pisicii

Bengaleza

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

175

Re: Recunoaste rasa pisicii

rasa este cumva Cornish Rex  ?  :hihi:

necunoscuta wrote:

:pup:

Animalele sunt lumea mea! :heart: