76

Re: *Poze caini*

sooooo cute sa-ti traiasca!!!!!!!!!!!!1111

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

77

Re: *Poze caini*

sa-ti traiasca!!!!!! :k::k::k:

iubesc animalele!!!

78

Re: *Poze caini*

Mersi frumos!:)

"Animalele impart cu noi privilegiul de a avea suflet..." :angel:

79

Re: *Poze caini*

Ea e iubirea mea ! Pretty ! Este nescuta pe 1 decembrie 2008 si este o scumpika ! Este bichon havanese cu pekinez !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

80

Re: *Poze caini*

:heart: :heart: :heart: ce frumoasa e!!!!!!!sa-ti traiasca!!!

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

81

Re: *Poze caini*

Multumesc :pup:

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

82

Re: *Poze caini*

primul este bitza(bobo, bibi, bobytza depinde de ocazie smile) ,al doilea e nero un ciobanesc mioritic big_smile, si al 3-le e riky dar nu prea sta la poza fuge smile nu am niciuna clara big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

83 (edited by Iusty 21-03-2009 21:49)

Re: *Poze caini*

Draguti catelusi! :k:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

84

Re: *Poze caini*

Sosesc poze noi !

Adaugat: 11-05-2009 21:43

Sper sa mearga !

Adaugat: 11-05-2009 21:43

O ultima incercare de a pune poze ! Daca nu merg nici astea atunci imi pare rau !

Adaugat: 11-05-2009 21:44

Oricum cainii vostri sunt frumosi:bravo:

Adaugat: 11-05-2009 21:45

Sa il mai spalati shi voi pe Nero:wis:

Adaugat: 11-05-2009 21:48

Mai puneti si voi poze cu catelusii vostri !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

85

Re: *Poze caini*

Pretty wrote:

Sa il mai spalati shi voi pe Nero:wis:

poi acum l-am tuns, dar cu greu, avea blana ff incurcata...l-a adus tata de la niste omameni care isi bateau joc de el...anu' trcut nu am putut sa ne aprobiem de el, dar acum e bine big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

86

Re: *Poze caini*

Eeeeee.............Am glumit !

Adaugat: 12-05-2009 14:06

Pretty wrote:

O ultima incercare de a pune poze ! Daca nu merg nici astea atunci imi pare rau !

Pretty, colegii mei au verificat, pozele tale aveau un format mai ciudat, care se intalneste rar. Au facut niste modificari ale aplicatiei si acum ar trebui sa mearga sa le uploadezi. Te rog sa mai incerci sa le pui si daca tot nu merge mai verificam si vedem ce e de facut. smile

Adaugat: 12-05-2009 15:13

Ok ! Multumesc !

Adaugat: 12-05-2009 15:16

Incerc si..............

Adaugat: 12-05-2009 15:16

Tot nu merge ! E in regula Latifa ! Voi incerca sa vad ce este in neregula cu pozele mele ! La voi este bine ptr ca celorlalti le apar pozele deci este ceva de la mine !

Adaugat: 12-05-2009 15:18

Daca tot vb de poze cu caini si despre faptul ca acel gen de poza ale mele nu merg atunci incerc sa pun unele cu caini luate de pe net !

Adaugat: 12-05-2009 15:19

Deci este ceva de la mine !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

87 (edited by crazy_and_purple 12-05-2009 17:27)

Re: *Poze caini*

oh my goddd smile
uitatsi c superbi is cainii astia :X a gasit sormea poza k ei pe net:X:X
http://i44.tinypic.com/2zf7fyp.jpg
cica sunt labradori :k: :k: :heart: :heart: :heart: :heart:

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

88

Re: *Poze caini*

ce dragalasi :angel: niste ingerasi

I love animals :heart:

89

Re: *Poze caini*

Asa e ! Mie imi place mai mult primul dar amandoi sunt dragutzi !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

90

Re: *Poze caini*

aham :x
orikm rasa mea preferata ramane ciobanescu german :>
pitbulli ..nu sunt incantata..knd aveam 2 ani m-a muskt un pitbull era sa-mi smulga bratsu..

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

91

Re: *Poze caini*

Aceasta este d-na Bella...tolanita pe scaunul copilotului, in masina... smile :heart:

:heart: crin_alb :heart:

92

Re: *Poze caini*

ayyy c sweet e :heart:

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

93

Re: *Poze caini*

Dodo la  putere big_smile

http://nimfa185.sunphoto.ro My Nymphs Pacolina :nimfa: Paco  :grey: Silver :grey: Dodo :caine:
==>Misu<==

94

Re: *Poze caini*

avem si noi o fetita canis de talie medie. e batrana de acum. are 11 ani dar e cea mai cuminte si mai iubitoare cu copii mei.in ultima poza il pupa, iubeste pe baiatul cel mare.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

95

Re: *Poze caini*

dooooooooooamneeee :heart: :heart: :heart: :heart:
ce dragutsa e :heart:
:pup:

I :heart: my animals. I :heart: Aky :heart: ( Ciobanesc German cu Pedigree ) :heart:

96

Re: *Poze caini*

Deyseby, e foarte draguta! :heart:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

97

Re: *Poze caini*

va multumesc frumos. o sa mai pun cateva poze cu patrupezii din familia noastra cand o sa le fac. mai avem catei la fel de frumosi. va pup.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

98

Re: *Poze caini*

deyseby,pupam frumusica mica.E o scumpa.
crin_alb:cu asa copilot si eu as face o tura....Pupam pe Bella.

Adaugat: 08-06-2009 12:58

Vai....Dodo te da gata cu ochisorii lui.Nu i se poate refuza nimic,cred si eu ca e la putere:)

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

99 (edited by iloveanimals 09-06-2009 11:22)

Re: *Poze caini*

Nero la 7 luni :k: la oamenii de la care l`am luat big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

100

Re: *Poze caini*

o pupam si noi pe Nora si pe toti cateii de aici. eu sunt Mago si am venit in vacanta din Tenerife. sunt tare fericit cand umblu fara lesa si ies in aer curat de munte. ma bucur pt cateii de aici. acum sunt obosit pt ca am alergat cat am putut dar o sa mai fac si alta sedinta foto.am 2 ani si stau mai tot timpul in casa la mine pt ca acolo e foarte cald. aici e super. sunt epuizat complet.

Adaugat: 09-06-2009 13:19

aici sunt la tara si vreau jos din brate

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro