26

Re: *poze cu pesti*

si preferatul meu scump nemo...

27

Re: *poze cu pesti*

pestele clwon arata ca nemo
am aflat ce peste e nemo ms

28

Re: *poze cu pesti*

aaa multumesc si eu ca mi-ai spus ca este peste clwon eu nu stiam ce peste este si am scris ca este nemo :succes:
(Vanesa)

29

Re: *poze cu pesti*

:hihi:

30

Re: *poze cu pesti*

el e torru

-Protectia animalelor-  :heart: Diana :heart:

31

Re: *poze cu pesti*

Frumoase toate pozele cu pestisori pe care le-ati pus smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

32

Re: *poze cu pesti*

da,extrem de frumoase :k:

33

Re: *poze cu pesti*

si eu am fost la acvariu la Tulcea!Are si animale impaiate!

Acvariul meu de 40 L:1 mascul gurami,2 xipho,2 cory si multi guppy,2 carasi,2 zebre  Acvariul de 10 L: 30 pui zebre Acvariul de 1,5L:2 pui xipho

34

Re: *poze cu pesti*

nu mai imi zice de animale impaiate ca mi se face rau cand ma gandesc la ele!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

35

Re: *poze cu pesti*

nemo este de apa sarata?

36

Re: *poze cu pesti*

Nemo este un peste clovn..daca te referi la pestele din filmul cu pestisorul acela Nemo smile si din ce stiu e de apa dulce ...

- Bianca

37

Re: *poze cu pesti*

nu prea stiu multe despre pesti. Am avut un acvariu cam acu 4 ani in urma, dar m-am mutat si nu l-am mai luat cu mine. Pestisorii i-am mai vazut. Acum as vrea sa-mi fac altul

38

Re: *poze cu pesti*

am gasit ceva poze cu cativa dintre pestisorii mei ... tre sa ma pun zilele astea sa ii fotografiez pe toti sa vi arat si vvoua ce frumosi sunt. am vrut sa renunt la acvariu dar m-am razgandit , sunt prea frumosi..

39

Re: *poze cu pesti*

foarte frumosi ... am sa-mi refac si eu acvariul